Weight Loss Diet: Najlepszy makaron obiad

Jeśli w następstwie dieta odchudzanie, Należy pamiętać, że jest to najlepszy zrobić makaron na obiad. Odkryli najnowszych badań naukowych na temat skutków węglowodany w zależności od czasu po spożyciu. Spójrzmy bliżej które mówią eksperci.

Najlepszy makaron na obiad. Zostań z tego rada Jeśli jesteś na diecie stracić tych więcej kilogramów wygrałeś prawie nie wiedząc. I pozwolić makaron na obiad pomaga cienki Możemy go jeść więcej niż w przypadku innej porze dnia. Jak to możliwe? To jest pytanie, które zostało wykonane, a które odpowiedzieli eksperci z Uniwersytetu w Jerozolimie w badaniach naukowych, które bada Efekty węglowodanów w naszym organizmie, w oparciu o czas są one spożywane.

Naukowcy podzielili uczestników na dwie grupy. Wszyscy oni zgodnie z taką samą dietę, aby schudnąć. Jedyna różnica w diecie był jednym z dwóch grup jedli pastę, ryż, chleb i inne pokarmy bogate w węglowodany, zwłaszcza przez noc, to znaczy, na kolację. Po sześciu miesiącach badań stwierdzono, że osoby, które spożywane węglowodany na kolację stracił więcej masy ciała, i zmniejszenie nie- cm obwodu talii i waist- zlokalizowane tłuszczu. Ponadto, grupa miały wyższy poziom cholesterolu i poziom glukozy we krwi. Włączenie węglowodanów na kolację podawane również zmniejszyć uczucie głodu. W skrócie: pasta slimline, wszystko zależy od momentu, gdy zostanie podjęta. Jak wyjaśniono przez twórców badania, wszystkim dzięki modyfikacji procesu wydzielania dwóch hormonów leptyna i adiponektyny. Proces zmiany tylko wtedy, gdy nastąpi zużycie noc węglowodanów.

-AT konsystencji pasty innych produktów spożywczych, takich jak ryż lub patelni jest niezbędne w diecie, właśnie ze względu na ich spożycia węglowodanów. Jeśli ktoś, nie można dać się dania z makaronu, oto rozwiązanie nie. Tylko nie zapomnij, że nawet jeśli jest podjęte w nocy, to musi być zrobione umiar, kontrolowanie porcji, zwłaszcza jeśli jesteś na diecie.

Al dente makaron jest zdrowsza

Ciągle mówimy o makaronu. Czy to naprawdę ważne, aby przygotować makaron al dente? Ugotować makaron sprawia, że ​​wiele składników odżywczych i kalorii są rozcieńczane (ponieważ zachowuje więcej wody), ale to nie jest istotne zmiany. Dłuższe gotowanie sprawia, że ​​ciasto więcej strawny, coś bardzo interesujące dla zalecanych makaronów, zwłaszcza przyzwyczaił się nie brać dużo włókno. Można przeczytać, że bardzo ugotowany makaron można umieścić na większą wagę ze względu na szybsze wchłanianie węglowodanów. Nie ma jednak żadnych dowodów na poparcie tego przekonania. Ponadto, jak widzieliśmy, wziąć obiad makaron może być dobrym sojusznikiem spotkać dietę i osiągnąć cel, aby schudnąć lub Weight Control.

Możesz być także zainteresowany: Szybsze Metabolism: Zdobądź z soków cytrusowych i jagody do utraty wagi i eliminacji toksyn.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

61 − = 58


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer