Witaminy dla dzieci, które nie chcą jeść

Witaminy dla dzieci, które nie chcą jeść. Wejście, dzieci mogą stracić apetyt z różnych powodów, najczęściej jest LET krojenia (słodycze, na przykład), zanim posiłki. Dzieci muszą też nauczyć je jeść i nabyć nawyki prawidłowe odżywianie. Jeśli pewnego dnia nie masz apetytu, nie przejmuj się, jak na przykład od dwóch do pięciu lat jego wzrost jest wolniejszy i dlatego trzeba jeść mniej. Ale jeśli apetyt jest zachowana, należy skonsultować się z pediatra zwłaszcza jeśli już podniesione mu witamin.

Tak, że żywność nie uważa za monotonne i zapobiec jeść tylko to, co im się podoba, powinien przygotować przepisy kulinarne menu dla dzieci z zdobione naczynia zabawy. Jeśli dziecko chce jeść sam, incentívale, a przede wszystkim, nie zmuszają do przejadania się. Ważne jest, aby jeść wszystko, ponieważ karmienie niesymetryczne mogą być początkiem zaburzeń, takich jak otyłość.

Witaminy są niezbędne dla rozwoju i wzrost dziecko. Witaminy zapewnić im żywność mlecznych, takich jak ziarno, owoce i warzywa, mięso i ryby. Ale jeśli dziecko nie jest głodne i nie udało się jeść dość tych pokarmów, można użyć witaminy A, D, C i E, B12, B6 i kwas foliowy, między innymi. Również znaleźć innych materiałów jak witaminy ryboflawina, tiamina, niacyna i pirydoksyny. Witaminy są w postaci ciekłej, a mniejszy do żucia.

Dla niemowląt, mleko matki jest bogaty w witaminę D, ale niewystarczające, można podawać witaminę w postaci krople.

Nie jest wskazane, w każdym przypadku, przyzwyczajać dzieci do podjęcia witaminy lub inne syropy uzupełnienia spożycia zrównoważonej diety. wszystko odżywcze są w żywności, więc nauczyć się dobrze jeść to złota zasada. Jeśli, na przykład, nie lubi mleka, zastępczych soki bogate w wapń.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 + = 40


Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة