Mrożone druku kolorując i kolor Anna, Elsa i inne

mrożony, fabryka Disney, Stało się to, ponieważ zbliża się dużym ekranie w filmach ulubione kreskówki dla dzieci. Kingdom of Ice, z magia i kaprys których maluchy mogą nadal cieszyć się, na przykład, rysunki w czerni i bieli gotowy Druk i kolor. Po prostu musimy wybrać rysunki będziemy farby i paintbox kolorów, markery. Inną opcją dla nieco starszych dzieci jest użycie tempera i akwarele. Po ich zakończeniu wypełniając je z kolorami, możemy powiesić z jednej ze ścian swojego pokoju.

Mrożony, lód jest królestwo film animowany w kinach na całym świecie w 2013 Arcydzieło ustawień kolorów i animacji Disneya, podpisany przez amerykańskiego producenta na 53, zainspirowany Królowa Śniegu, bajki Hansa Christiana Andersena. Laureat dwóch Oscarów, najbardziej prestiżową statuetkę w Hollywood i na całym świecie nagród kinowych.

Opowieść o kobiecych bohaterek, historii królowych i księżniczek, z Elsa i Anna. Księżniczka Elsa, którego szczególna moc pozwala na tworzenie i manipulowanie lodu. Jego siostra Anna, słodki i nieśmiały, romantyczny i sentymentalny. I wokół nich, seria znaków takich jak książę Hans, zabawny i oryginalny Olaf lub Renifer Sven, wierny przyjaciel Kristoff.

Możesz być także zainteresowany: Violetta: najlepsze kolorowanki i sprawdź zdjęcia Spiderman malować: najlepszy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

8 + 2 =


Corte de cabelo do eserto Homme qui se sent femme Oleo rosa mosqueta padron Oysho إيجابيات الصورة