Książki dla dzieci od 10 do 13 lat: Najbardziej zalecana lektura

odkryj Najlepsze książki dla dzieci od 10 do 13 lat w celu promowania zdrowego, stymulujące i twórcze zwyczaj a przede wszystkim pobudzić ciekawość i dzieciństwa pasję czytania.

Książki do czytania przed ukończeniem 13 dla wszystkich gustów i preferencji, a także tych, którzy nie mogą pominąć niektóre z istotnych klasyki i najbardziej poglądowych tytułach gatunków największe zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży.

101 rzeczy, które powinieneś zrobić przed jest większa

Książka z najbardziej zabawy dla stymulować kreatywność najmłodszych z domu, od żonglerki, magicznych sztuczek lub stworzyć domowy wulkan&# 8230; i tak dalej aż do 101 działań.

David Walliams. O północy każde dziecko w szpitalu spać spokojnie, z wyjątkiem&# 8230; Znajomi zrobić północy! Na stronach tej książki dzieci będzie zanurzyć się zabawy i humoru przygody swoich bohaterów.

Klub The Red Shoes: Secrets forum

Marta Punset. Lucia, Frida i Bea Marta, Girls Club The Red Shoes, a bohaterowie tej sagi młodocianych książek, w obliczu nowych i ciekawych wyzwań.

Wielka księga eksperymentów

Antonella Meiani książka odkryć whys nauki, z dużą ilością eksperymentów, łatwe i młodzi czytelnicy ujawni tajemnice powietrza, wody, światła, ruchu, energii elektrycznej, chemicznej i zmysłów.

Klasyczne Książki dla dzieci do 10 lat

Treasure Island

Z R.Ł Stevenson. przygodowa powieść napisana przez szkockiego Roberta Louisa Stevensona, opublikowana w Londynie w 1883 roku i pozostaje klasyczny niezbędnym dla dzieci. Jednym z podstawowych książek rośnie.

Charlie i fabryka czekolady

Charlie ma złoty bilet, co oznacza, że ​​będzie to jeden z tych szczęśliwców, którzy odwiedzają fabryka czekolady Willy Wonka ekstrawagancki. Klasyczne jeden z najbardziej znanych autorów, Roald Dahl.

Przygody Hucka

Mark Twain. klasyka literatury amerykańskiej o przyjaźni, młodości i wolności.

Fray Perico i jego osioł

Juan Muñoz Martin. Jest to bez wątpienia jeden z wielkich klasyków, Steamboat Prize w 1979 roku, a które zostały pisanie nowych dostaw. Fray Perico mieszka klasztor w Salamance, a okazuje się katastrofą we wszystkim, co robi, ale jest pełen dobroci i niewinności.

Manolito Gafotas

Elvira Lindo. Seria młodych czytelników miłość, z Manolito, jego rodziny i jego młodszy brat jak bohaterów.

Nowe książki dla dzieci poleca

Juan bez telefonu komórkowego

José Vicente Sarmiento. Bohaterem tej historii jest 10, a osobliwość nie posiada telefon komórkowy.

World of Warcraft

Pierwsza książka, Greg Weisman, A Nowa seria na podstawie World of Warcraft. Epicka przygoda z udziałem nowego oddanych znaków z mitycznej grze.

Mój wielki Magic Show: wielki krok Tricks

Chcesz być prawdziwym magikiem? ta książka młodzi czytelnicy odkrywają świat magii, wszystko, czego potrzeba, aby zbudować swój show.

Minecraft: Diary of a superpringao wieśniak

Cube Kid. Potem przychodzi dziennik Panfilo, młody wieśniak Minecraft, który marzy o zostaniu prawdziwym bohaterem.

Nikki Dz 11: Najwyżej wrogiem na zawsze

W nowej odsłonie, bohater Nikki Maxwell zdarzyć Tydzień wymianie studenckiej w North Hampton Hills, nowy instytut swojego największego wroga MacKenzie Hollister.

książek science fiction dla dzieci

Przebudzenie Force (Lego Star Wars)

Han, Leia, Luke powrót w nowym wydaniu.

Star Wars. Historia. Imperium

Po zniszczeniu Gwiazdy Śmierci, Rebelianci, którzy osiedlili się w zimnej planecie Hoth, gdzie wkrótce zaatakowane. Nowa przygoda dla młodszych czytelników z Łukasza, Mistrz Yoda i Darth Vader.

Iniemamocni (Disney Leo)

Od twórców Toy Story, pochodzi ten żywy, zabawy i przygody z udziałem superbohaterów. Bob Paar (znany jako Mr Incredible) był jednym z superbohaterów z największych na świecie science fiction, a teraz stara się prowadzić normalne życie i nową tożsamość.

Czarny kot i inne historie

¿Opowieści grozy Allan Poe dla dzieci? ¿Marsjanie HG Wells niszcząc Ziemię jako pierwszym czytaniu? Pierwszy wypad w rękach dwóch wielkich artystów, Poe i Wells. Adaptacje są Jvlivs, dostępny język dla dzieci.

Alien lądowania (Protezy spacja)

Autor jest Jonathan Spock, a to protaognista książka jest zabawa Abbott że przed testem z matematyki następnego dnia postanowił szukać sposobów, aby tego uniknąć. Jesteś udając chory? Profesor Logaritmo Porwanie? A może&# 8230; przygotowanie obcy lądowania w tworzeniu?

Możesz być także zainteresowany: Jakie książki należy czytać dzieci w zależności od ich wieku i nutami najlepszych tytułów książek dla dzieci rośnie i dobrze się bawić.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 18 = 26


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Massagem na próstata como fazer عيون منتفخة