rzemiosło papieru dla dzieci: Pomysły Łatwy krok po kroku [ZDJĘCIA]

Papier jest jednym z najbardziej wszechstronnych i łatwiej pracować z materiałami. Proponujemy zabawę rzemiosło papieru dla dzieci. proste pomysły to zrobić krok po kroku, i za pomocą którego można tworzyć zabawne szczegóły a nawet oryginalny prezenty.

Rzemiosło jest jednym z działania bardziej kreatywne, edukacyjne i pomysłowe, że możemy zaplanować z bardziej mały. Aby zrobić kilka prostych rzemiosła, ważne jest, aby wybrać materiał. Tym razem wybraliśmy papier zrobić prosty i zabawy rzemiosła. Uwagi, które przynoszą wiele pomysłów, a także wybór obrazów, które wskazują wiele innych propozycji.

Aby kwiaty potrzebują: szablon papieru (Jedna strona) ołówek, nożyczki, karton kolorów dla głównej postaci i centrum kwiatów, Bibułka krepa lub kolorowy, klej w sztyfcie, szczotki dla macierzystych kwiatów (można zastąpić słomek do picia) gorliwość. Najpierw musimy zwrócić szablon kwiat w kształcie (z czterech lub pięciu dużych płatkach) i tniemy. Zwracamy zarys szablonu na kolorowym papierze budowlanych i wyciąć kształt kwiatu. Tniemy, a następnie płatki na papierze lub jedwabiu krepy. Aby dodać kolejną warstwę do kwiatu możemy wycinać i wklejać kolejne 4-5 płatków nad pierwszym. Robimy małą klapkę w podstawie każdego płatka. Kładziemy kleju z tyłu i trzymać się na środku kwiat wykonany z kartonu. Powtarzamy operację ze wszystkimi płatków. Jako wykończenie, tniemy na małe krążki tektury i trzymać się środka kwiatka na pokrycie podstawy płatków. Przy odrobinie zapału, możemy trzymać pędzla lub picia słomy jako macierzystych.

rzemiosło dla dzieci Papier: powitanie

Korzystanie papierowe kwiaty zrobiliśmy, możemy trzymać sprawne karty na karcie. Wystarczy przykleić dwa kwiaty na kolorowe karty z życzeniami na urodziny lub Dzień Matki.

rzemiosło papieru dla dzieci: wentylatory papierowe

do Wentylatory papierowe potrzebujemy: barwiony papier lub papier pakowy, nożyczki, klej, purpurin, jedwabne frędzle i zszywacz. Wyciąć kawałek papieru, około 50&Nr 215, około 25 cm. Umieścić płaski arkusz papieru na stole w najkrótszym krawędzią skierowaną do siebie. Zaczyna się wyginać w pobliżu koniec w regularnych fałdy, około 2 cm szerokości, obracając papier za każdym razem, aby stworzyć efekt harmonijkowy. Następnym krokiem jest ozdobić fanów. Oddzielić jakieś zagniecenia i tworzy wzór z wiruje ostatnich kleju wzdłuż górnej krawędzi papieru. Posypać brokatem na kleju i eliminuje drżenie go na papierze. Pozostawić do wyschnięcia, po czym ponownie złożyć wentylatora. Bardzo silne chwycić palcami podstawy wentylatora z fałd ze sobą i wprowadzane między centrum fałdy górną jedwabiu pomponem. Knaga nie do rozdzielenia.

rzemiosło papieru dla dzieci: papiernie

A zabawa prezent dla dzieci, łatwe do zrobienia, papierni. Potrzebujemy: Dwa kwadraty z papieru 20&Nr 215; 20 cm, o różnych kolorach, klej, nożyczki, karton na kole środkowym, kołki, mały kawałek korek, trzymać około 30 cm długości.

Nałożyć cienką warstwę kleju na grzbiecie jednego z arkuszy papieru. Top z innego arkusza ostrożnie i aplánala dobrze, więc nie ma pęcherzyków. Niech klej wyschnięcia. Z każdego rogu placu krótkiej linii około 10 cm długości w kierunku środka papieru. Z kwadratu papieru umieszczonego przed sobą, złożyć każdy z końców w kierunku centrum miasta, po cięcie. Trzymając wygiętą końcówkę palcami i powtórzyć z pozostałych trzech rogach papieru.

Spędź pin w środku (ten krok jest zalecany że dorośli), trzymając za rogi. Kliknij szpilkę w korku. Z silnym klejem, klej trzymać się z tyłu korka i pozostawić do wyschnięcia. Jeśli chcesz podłączyć pin, umieścić płytę kartonową.

Możesz być także zainteresowany: Rzemiosło zaproszeń dla dzieci i wycinanek urodziny dla dzieci, z modeli do druku.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

13 + = 23


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron إيجابيات الصورة