Rękodzieło dla dzieci urodziny: Worki partii dzieci [ZDJĘCIA]

Jak zrobić sobie partie prosty i oryginalnych workach dzieci? Zobaczmy niektóre rękodzieła i pomysły zorganizować urodziny z dzieci.

zaproszenia, zawieszki, odświeżenie (urodziny ciasta) i, oczywiście, torby i zabawy. Zapisz je na lista preparatów urodziny. Przed dostać się do pracy wskazane jest, aby potwierdzić numer gości zaplanować liczbę worków z partii my będziemy potrzebować. Zawsze można przygotować trochę więcej, zwłaszcza biorąc pod uwagę ubiegłym godzinna gościa, ale lepiej być dobrze zorganizowane i nie pozostawia żadnych szczegółów przypadkowi.

Możemy przygotować prosty torby urodzinowe wyroby cukiernicze i cukierki -a kartkę z datą partii i nazwy urodziny chłopca lub dziewczynki będzie specjalnego-detal, który z pewnością jest zawsze słodki akcent. Opcja zrobić sobie worki są podmiotami tektury. Musimy tektury kolor chcemy, bibuła karbowana, nożyczki, zszywacz, klej, gwiazdki lub serca (możemy wybrać szczegółów lub rysunek chcemy). Recortaros tektury stożek zygzakowatą krawędź. Trzymać długie krawędzie stożka. Następnie wycinamy pasek tektury nożyczkami, aby pomóc nam obsłużyć mały papierowy kapelusz. Zszywane uchwyt wewnątrz każdej stronie stożka. Wypełnić go z papieru krepa, słodycze, cukierki i ciasteczka. Trafiliśmy gwiazdy lub wybrane dane.

Innym prostym rozwiązaniem z torebek firm samemu jest produkują torby celofan klejenia krawędzi z dwustronnej taśmy klejącej i zdobienia moli Samoprzylepny. Opakowane słodycze w bibułka (naszyjniki z zabawkami, breloczki, opaski na głowę, lizaki ...). Przywiązać wstążką z kropkami.

Jak o kształcie worka partii serce? Wyciąć dwa kształty serca w czerwony karton. Pasty klejącej dwustronnej taśmy wokół obwodu serca. Wyciąć kawałek koronki i wklej go do krawędzi, frunciéndola jak będzie trzymać. Pasty klejącej taśmy dwustronnej na drugim sercem i połączyć je. Wykonać otwór w obu sercach, włóż taśmę i napełnić worek serca.

Pomysły torby tematyczne imprezy dla dzieci

Mamy również opcję, jeśli zorganizujemy imprezę tematu, aby przygotować worki zgodzie z resztą szczegółów. Niech kilka przykładów:

  • Jeśli idziemy na imprezę z magia jako motyw możemy przygotować zabawa torebki na uroczystości z recyklingu polach zbożowych. Przeciąć na pół kilka pól, malowane i zszywane parę uchwytów z kolorowego papieru budowy (lub ciąg znaków). Tniemy postaci papieru i pasty. Możemy ozdobić papierową torbę z wielokolorowe jedwabiu i wypełniona żelki lub dane chcemy.
  • Na przyjęciu urodzinowym klaunów, nic jak saszetki akordów. Malowane kartony (płatki, na przykład) i dekoracji z paskami plamek kleju lub taśmy klejącej bieli. Wypełnione pola paski bibuły i umieszczone wewnątrz czekolady ołówki, pianka na nos (clown), zabawki lody, słodycze, lukrecja ...
  • Przez tematycznych potworów imprezowe wyimaginowanych bohaterów lub Halloween, możemy przygotować plastikowej torby wypełnione wodą i gałek ocznych żart, fałszywych gwoździ i minimonstruos. Powiesić je na linie lub mételes w dużej misce z wodą. Każde dziecko powinno dostać jeden przed wyjazdem.

Możesz być także zainteresowany: Dekorowanie urodzin dzieci z rzemiosła zrobić w domu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

54 + = 62


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Madre frasi