3 historie Halloween dla dzieci

3 historie Halloween dla dzieci. Jest mniej za noc Halloween i dobry plan, aby cieszyć się najmniejszym z domu są opowieści o Halloween. Rodzina może gromadzić się przed kominkiem, wokół ognia na biwak lub jeździć Pidżama party w domu i opowiadać historie, które dają bardzo boi. Tutaj przedstawiamy trzy Halloween opowieści grozy dla dzieci.

dynia Siniestra

Mówią, że dwa dni przed Halloween, dwóch mężczyzn podróżujących wzdłuż starej nagłówek do pobliskiej wsi drogi. Aby osiągnąć to musi przejść przez pole, które było zazwyczaj porozrzucane z dyni. Wiedząc, że właściciel sadu zadbał o jej sembradío, byli uważać, aby nie być zauważonym, cicho i nawet odrażający wróble tam, żeby zrobić jej usta się dźwięk. Tam były, gdy jego wzrok padł na pięknej i dużej dyni dla rodziny byłby szczególny dar, aby wyrzeźbić na Halloween. Po dotarciu do wioski, są planowane jak ukraść wspomnianą dyni i byli zgodni, że następna noc pójdzie do sembradío wypełniać swoją misję. I tak zrobili. Następnej nocy przyniósł taczki te, które są wykorzystywane do budowy iw absolutnej ciszy w ciemność przeszukali jego cenny dar. Wyglądali dyni na godziny, nie mogąc jej znaleźć, gdy nagle ujrzeli. Tam był duży i piękny, ale nie pamiętam, że było miejsce od tamtej nocy, ponieważ nie było księżyca, to miejsce nie podoba w ogóle znane. W każdym razie, prace musiały to zrobić i zabrał się do pracy. Podczas obserwował miejsce, drugi wyciągnął duży nóż, ale od razu do niej zbliżyć, squash daje grunt, przełączane on miejsca. Bardzo przestraszony, zabrakło nawet nie pamięta starą ciężarówkę, która pozostawiła zapomniane w domu campo.Llegaron z serca o wyskoczyć z ich pysków. Ich dzieci do nich i zapytał, dlaczego mężczyźni i poinformował ich, co się stało. Zgodzili się i mężczyźni wrócili na scenę z ich dziećmi. Szukali ciężarówkę nadzieję znaleźć dyni obok niej, ale nie było śladu. Wrócili do domu i zaintrygowany, gdy wchodząc do pokoju usłyszał ryk sam słyszał z dyni. Patrzyli wokół i oh, niespodzianka! Nastąpił dynia. Najpierw w panikę, ale potem próbował ją złapać, ale za każdym razem, gdy ją bliżej, to znów wymknął. Aż w końcu wśród czterech mógł jej złapać. Można sobie wyobrazić, co znaleźli? Piękna dynia była w połowie pusta jednej stronie i wewnątrz była to mała świnia który najwyraźniej stracił matkę, będąc uwięziony wewnątrz dyni, gdy próbuje ją jeść. Lekcja z tej historii jest to, że nie powinniśmy się bać rzeczy, które w tym samym czasie nie możemy wyjaśnić&# 8230;

Młoda para z powrotem do ich domu w nocy są zmuszeni do szukania schronienia. Biegną do domku, który ma lampę w oknie, w którym przyjazny para starszych oferuje jedzenie i miejsce do spania. Para wstawania o świcie bez swoich gospodarzy, ale pozostawić srebrną monetę na stole w kuchni, aby je płacić. Kiedy zatrzymują się na obiad w drodze, mówią karczmarza o miłej starszej pary, która dała im schronienie. &# 8220; Strange&8221; mówi Mesonero&# 8211; Brown wyglądać, ale zmarł w latach przeciwpożarowych temu&# 8221;. Para twierdzi, że jest źle i zabrać go do domu. Po przyjeździe, Kowalski budynek w ruinie i zwęglone, wypełnione chwastów i pokryte popiołem. Ale w poskręcanych szczątków rzeczy, które znajdowały się na stole w kuchni, można jeszcze zobaczyć swoją srebrną monetę.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 + = 94


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron