Ile kalorii jesteś w jabłko, banan, pomarańczowy …?

Owoc jest podstawowy w jakikolwiek zdrowa i zrównoważona dieta i sojusznikiem pierwszych diet odchudzających. Owoce, choć generalnie ma bardzo mało kalorii, prawdą jest, że niektóre przyczynić się bardziej niż inni. Ile kalorii ma jabłko, banan, pomarańczowy&# 8230;? Masz.

Kaloryczny spożywanie owoców, na ogół jest bardzo niska i wynosi około 20 do 85 kcal na stu gramów. Bezsporne jest jego wartość odżywcza, Jest niezbędnym jedzenie w każdej zrównoważonej diety. Jeśli jesteśmy na diecie, są one doskonałym uzupełnieniem każdej diety niskokalorycznej. W rzeczywistości, zaleca się co najmniej 3 porcje dziennie, ale jeśli wziąć więcej (4-5) można zyskać zdrowie bez wpływu na masę ciała. Owoce mogą być również wykonane w dowolnym momencie. Ich spożycie kalorii jest taka sama, jeśli jesz przed lub po posiłku. Oczywiście, jeśli wziąć go przed siadając przy stole pomaga zaspokoić przed apetyt, zwłaszcza dzięki swojej zawartości błonnika.

Ile kalorii mają jabłko? Możesz przyczynić się 75 kilokalorii, od ich waga jest nieco wyższa (150 gramów na kawałku). Jedzenie jabłka zapewnia włókien i wody. Jednak badania przeprowadzone przez University of Iowa sugerują, że biorąc jabłko ze skóry pomaga spalić kalorie z powodu związku o nazwie kwas ursolowy.

Jak o pomarańczowy? owoce cytrusowe, w rzeczywistości, oprócz bogatych w witaminę C, są bardzo mało kalorii. Pomarańcza ma 42 kalorii na sto gramów.

Istnieją inne odmiany owoców, które również dostarczają bardzo mało kalorii:

  • truskawki: 30 kcal na sto gramów. Są one idealne do robienia deser lub przekąskę między posiłkami, tak, bez dodatku cukru lub krem, lepiej wziąć je w spokoju.
  • arbuz: Jest to jeden z owoców o wyższej zawartości wody, co sprawia, że ​​jego zawartość kalorii jest bardzo niska, tylko 15 kcal na sto gramów. Jest również orzeźwiający.
  • gruszkaZawiera dużo wody i mało kalorii, 45 na sto gramów.
  • melon: Idealny do utraty wagi, ponieważ jest bardzo lekki, prawie nie przyczynia się 36 kalorii na sto gramów.
  • ananas: Zapewnia bardzo mało kalorii (około 28 na sto gramów), a także jako korzystne dla jego moczopędny, czyszczenia i sycące działania. Ananas jest idealny do utraty wagi.
  • winogrona: Jest słodsze mieć więcej cukrów, ale wiele więcej nie dodawać dodatkowych kalorii. Czarne winogrona dostarczyć około 63 kilokalorii na sto gramów i biały około 70 lat.

Możesz być także zainteresowany: naturalnych soków do zwalczania cellulitu i dowiedzieć się, ile gramów 200 kalorii w różnych produktach spożywczych.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

53 + = 62


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Massagem na próstata como fazer عيون منتفخة