Ile kalorii ma kebab?

Może to być zaskakujące, ale kebab, najbardziej znany Sandwich Kuchnia turecka, To może być prawdziwa bomba kalorii. Wszystko zależy od tego, oczywiście, składniki, ale jeśli chcemy, aby dać nam kulinarną ucztę powinna uwzględniać ile kalorii masz kebab i jak możemy wymienić niektórych składnikach o mniejszej kaloryczności przekąski.

wykonana z jagnięciny lub cielęciny i wiele sałatki. Jest przepis kebab, tradycyjne tureckie przekąski, które również dodaje się sos. Oprócz wyżej wymienionych mięs, bardziej zachodnie recepty zostały wprowadzone odmian, kurczaka, a nawet ryb. Ale ile kalorii masz kebab? To samo pytanie powstał kilka lat temu w Wielkiej Brytanii, gdzie po analizie ponad 400 próbek kebab przyznawane są na całym swoim terytorium, stwierdził, że kalorii żywności więcej niż oczekiwano, nawet bardziej niż hamburgera. I to jest kebab ma średnio 1000 kalorii (Na 300 gramów), połowa kalorii kobiety powinny spożywać następujące zdrowej, zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Czyli, yk mogą być przekształcone w bombie kalorii dla każdej diety, więc od czasu do czasu być wykonane i towarzyszyć sałatki, a nie płyty frytek. A co do napój, lepiej połączyć go z wody zamiast sody lub słodkich napojów.

Jeśli chcemy cieszyć się smakiem bez dodawania wiele kalorii kebab, najlepszym rozwiązaniem jest przygotować w domu, wybierając dobrze składniki. W ten sposób możemy przygotować kebab z mniejszą ilością tłuszczu i kalorii, jeśli wybierzemy te składniki: wołowina, cebula, pomidory, czosnek, zielona papryka, oliwa z oliwek, sos pomidorowy, sok z cytryny, musztardy i papryka. Do przetworzenia, najpierw wymieszać czosnek, olej, sok z cytryny, musztardę i ketchup, smakować. Z tej mieszanki, możemy marynować mięso przez dwie godziny w lodówce. Pokrój pomidory, papryki i cebuli danych, a po wyjęciu mięsa, umieściliśmy na przemian na szaszłyki z warzywami, grillowanym brojlerów lub grilla. To może towarzyszyć miskę ryżu brązowego.

Możesz być także zainteresowany: W 10 posiłków więcej tłuszczu na świecie: Odkryj je! i odnotowuje 10 najzdrowszych pokarmów na świecie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 4 = 14


Bol owulacyjny pid Danacol laxatif Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer