Ile kalorii spala się pieszo jedną godzinę?

Zwiedzanie jest bardzo kompletne ćwiczenia, ponieważ aktywuje dużą liczbę mięśni równocześnie. Ustalono, że odległość od 4 do 5 kilometrów, działalność ta To może pomóc nam spalić do 280 kcal / godzinę, który stwierdza, że ​​jest jednym z najlepszych ćwiczeń, które odnotowały wyniki bez wielkich wysiłków. Służy do pójść na spacer codziennie Jest to najlepszy sposób, aby uniknąć siedzący tryb życia. Zwłaszcza jeśli chodzi o naszej wagi, musimy być bardziej aktywne i rozpocząć wykonywanie bez przeciążania organizmu, nic podobnego, wykonując jedną gładkie i łatwe, jak chodzenie. Wytrwałość i siła woli jest tylko cena, którą trzeba zapłacić, inaczej wszyscy są korzyści.

Korzyści z chodzenia

Poświęcić co najmniej pół godziny dziennie do tej działalności, w szybkim tempie, donosi interesujące korzyści dla naszego organizmu. Wejście pamiętać, że ćwiczenie jest jednym z najzdrowszych nawyków i doskonałego sojusznika, wraz z dietą, aby trzymać się dodatkowych kilogramów. Jest to również doskonała metoda anty-stres, ponieważ pozwala nam dać nam odpocząć od naszego codziennego: praca lub domu.

Główne korzyści zdrowotne wynikające z chodzenia na co dzień

Walking pomaga utrzymać poziom cholesterolu w zatoce, zapobiega problemom ciśnienia krwi i utrzymanie zrównoważonych poziomów glukozy we krwi. Inne korzyści, które są podświetlone zwiększa pojemność płuc, zmniejszając ryzyko chorób serca i nowotworów. Jest również dobrym sprzymierzeńcem poprawiają nastrój i uniknąć lęku i stresu. Do tego wszystkiego należy dodać, jak już wskazano wcześniej, że może nam pomóc wyeliminować dodatkowe kilogramy. Wszelkie ćwiczenia aerobowe jest skuteczna, pod warunkiem, że odbywa się to w odpowiedni sposób i stabilnie.

Jak rozpocząć spalanie kalorii walking

Początkowo, zwłaszcza jeśli nie praktykuje żadnej ćwiczenia, musimy zacząć z powolnym tempie, stopniowo zwiększać stopniowo. musi dotrzeć szczyt nie więcej niż 80% maksymalnej częstości akcji serca, utrzymać tę intensywność przez około 20-30 minut, stopniowo zmniejszając intensywność ćwiczeń.

Dać więcej intensywność do ćwiczeń, możemy wybrać trasę z wzgórz, stromych zboczach lub obszarów. Spowoduje to, że praca jest bardziej nogi i ramiona. Aby dodać ćwiczeń oporowych, To może być jakieś ciężary ręcznie lub worków z piaskiem w okolicy. Jeśli pogoda nie jest, możemy również wykonać tego ćwiczenia na bieżni, korzyści są takie same. Można także dostosować prędkość i nachylenie powierzchni i wykonać ćwiczenia w domu lub na siłowni.

Istnieją inne wskazówki, aby pamiętać, że pieszy nie powodują dyskomfort, takie jak strasznych sznurowadła. Aby to zrobić, ważne jest, rozciągnąć mięśnie przed i po wysiłku. Podniesienie pięty na przemian przez kilka minut, rozprostować nogi i ramiona, opierając się na ławce&# 8230; Należy również monitorować obuwie, wybierając odpowiednią sneaker i trzymać na stopy i jest wygodne. Jeśli masz problem lub kolano nadwagę, to najlepiej, aby uniknąć trasy o zmiany poziomu (lepsze płaskich powierzchniach).

Możesz być także zainteresowany: Walking: Najbardziej naturalne ćwiczenia i konsultacja Tabela kalorii dieta: Jak wiele pożarów w ciągu jednej godziny ćwiczeń?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 6


Bol owulacyjny pid Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi