7 Czego unikać w nocy, aby zapobiec przyrost masy ciała

Nie tylko dodać więcej kalorie niezbędne, ale w niektórych przypadkach może być nawet niestrawny i zakłócać wypoczynku, wystarczających powodów, aby uniknąć niektórych pokarmów na kolację. Jakie są 7 pokarmy, których należy unikać w nocy, aby zapobiec przyrost masy ciała? Je odkryć.

Czy jesteś na diecie, jak gdyby zadbać, aby utrzymać idealną wagę należy zwrócić uwagę na to, co kolację. I to, że ostatnia posiłek dnia Można zniszczyć nasze wysiłki, aby przestrzegać zdrowej, zbilansowanej diety na resztę dnia. Prawdą jest, że w czasie kolacji, zwłaszcza jeśli będziemy mieli długą i stresującym dniu, zwykle pragną trochę kulinarną ucztę wynagrodzi nam, ale nie wszystko jest dozwolone. I to, że niektóre pokarmy i kuszące, mają też więcej kalorii i tłuszcze. To nie jedyny powód, aby uniknąć zjeść niektóre pokarmy. Niektóre z nich mogą być trudniejsze do strawienia w nocy, a nawet mogą zakłócać sen.

Zakazane żywności w nocy

Jakie są pokarmy, których należy unikać przy obiedzie? Zobaczmy tej konkretnej listy:

  1. potrawy smażone: Fried, już powinny być podejmowane w umiarkowanych ilościach w diecie, szczególnie w przypadku treści, które mogą być tłuszcz nasycony. W nocy, najlepiej jest unikać. tłuszczów nasyconych, między innymi, jest czynnikiem ryzyka chorób sercowo-naczyniowych. Nie jest to łatwe do strawienia żywności, zwłaszcza do jego przygotowania.
  2. pokarmy bogate w błonnik: Żywność o wysokiej zawartości błonnika może powodować pęcznienie brzucha, zwiększone ryzyko gazów. Pokarmy bogate w błonnik są hydrofilowe, czyli powinien wziąć je bardzo woda aby ułatwić ich późniejsze usunięcie. Zabiera zbyt dużo włókien mogą powodować zaburzenia żołądkowo-jelitowe. W rzeczywistości, wlot włókien nie powinna przekraczać 25-30 gramów dziennie. Sałata, na przykład, chociaż jest to bardzo zdrowe jedzenie, jeśli weźmiemy go na obiad może powodować zatrzymywanie płynów.
  3. seler: Będąc moczopędne żywności może powodować zwiększone oddawanie moczu, co zmusi nas do wzrosnąć więcej niż jeden raz w nocy zakłócanie śnić continuo. Wskazane jest, aby uniknąć w przypadku nietrzymania moczu.
  4. warzywa: Bogaty w oligosacharydy, podjęte w nocy może trawienie trudne, powodując dyskomfort gazy. Lepiej wziąć im jedzenie i unikać ich na kolację.
  5. Sosy i przyprawy korzenne: Najlepiej jest unikać zarówno w nocy, ponieważ mogą one zakłócać trawienie i przyczyny refluks. Jeśli mamy przygotować sosy i dania niepożądane, najlepiej zrobić zwojami, które pozwalają na cięcie kalorii.
  6. wołowinaW dodatku do białka, żelaza, witaminy, lecz również ma więcej tłuszczu. Unikaj zbyt dobrze kac, ponieważ może to spowodować dolegliwości żołądkowe.
  7. Lody czekoladowe: Lody, ponieważ zawiera laktoza, Można produkować gazy (ostrożny, jeśli masz nietolerancję laktozy). Oni również mają tendencję do być bogate w tłuszcz, więc najlepiej jest wziąć je w ciągu dnia spalić kalorie. Tymczasem, czekolada to uczta, jeśli masz mniej niż 85% zawartości kakao, można włączyć więcej tłuszczów i stać tuczyć. Jest to również jedzenie pobudzające, dzięki czemu można usunąć sen.

Możesz być także zainteresowany: śniadania i kolacji, aby schudnąć i 10 wskazówek, aby jeść zdrowe i nie tłuszczu.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 + = 23


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Intoleranse kaffe Madre frasi