jelitowe objawy grypy, czas trwania i właściwa dieta

grypa jelitowa To jest często mylone z zapaleniem żołądka i jelit, zapalenie żołądka i jelit spowodowanym przez wirus. Grypa jelitowa ma szereg cech, które odróżniają go od zapalenia żołądka i jelit. Zobaczmy, aby odpowiedzieć na pytania, jakie są objawy i czas trwania i Prawidłowa dieta przestrzegać podczas tych dni.

grypa jelitowa To może wpłynąć na dorosłych i dzieci, więc trzeba nauczyć się rozpoznawać objawy, aby uniknąć nieporozumień z innymi dolegliwości żołądkowo-jelitowe. Co do jedzenia, jak długo choroba i jakie są najbardziej skuteczne środki zaradcze to tylko niektóre ze sposobów, w jaki będziemy mieć wpływ na grypę jelitową.

grypa jelitowa, zwykle ma łagodny przebieg, to znaczy, po kilku dniach Bóle, ma tendencję do naprzód bez większych zagrożeń lub powikłań. Jednak czy możemy rozpoznać objawy jakby mamy tylko podejrzenia, wskazane jest, aby skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza w przypadku dzieci. Ponadto, Jeśli objawy utrzymują się po kilku dniach, to najlepiej skontaktować się z lekarzem, który przeprowadzić badanie lekarskie, w celu oceny nasilenia objawów. W niektórych przypadkach może być konieczne, aby przeprowadzić analizę kału do identyfikacji organizm odpowiedzialnego za infekcję.

grypa jelitowa: czas trwania i środki zaradcze

Czas trwania grypy jelitowej Waha się od jednej osoby do drugiej, nawet po to samo leczenie. Jeśli dieta jest miękki a następnie, jako uzupełnienie farmakoterapia przepisane przez lekarza, średni czas trwania choroby wynosi 5 dni. Jeżeli leczenie przerwano, lub właściwa dieta nie jest przestrzegane, Objawy mogą nasilać i wydłużyć odzysku. Leki, w tym antybiotyki, można uniknąć, chyba że lekarz przepisał. głównie przepisywany antiviriales które, jeśli są przyjmowane w momencie wystąpienia pierwszych objawów, skrócenia czasu trwania grypy jelitowej. W niektórych przypadkach wystarczy wziąć ibuprofen lub paracetamol dla łagodzenia bólu.

musimy pić płyny, zwłaszcza wody, bo z jelit grypy dużą ilością płynów są tracone. Istotne jest zatem uniknąć odwodnienia i leżenia w łóżku.

Dodatkowo, pojawienie się objawów, zaleca się unikać jedzenia na kilka godzin w czasie, aby pozostawić otwartą żołądek. najlepiej jest wybrać lekkostrawne pokarmy. Jeśli masz nudności, najlepiej jest unikać przyjmowania jedzenia i zdecydować się na wlewie, rumianek na przykład, aby uspokoić żołądek, a następnie wziąć coś lekkiego (jogurt, na przykład).

grypa jelitowa: Co jeść

Po przejściu wymioty, trzeba jeść, ale trzeba zrobić wprowadzając stopniowo żywność. musi rozpocząć z bardzo lekkiej diecie oraz ciecz, a następnie przepuszczanie stały pokarm. Wskazane jest, aby jeść bardzo lekkie potrawy. Są one dobrze, na przykład ryż, biały chleb, makaron, gotowanych ziemniaków, białe ryby i mięso kurczaka. powinien uniknąć, Tymczasem Pokarmy bogate w cukry proste, ponieważ biegunka może pogorszyć z powodu efektu osmotycznego. Evita także bufet, soki owocowe, pełne mleko, czekolada, kofeina, potrawy smażone, tłuste lub pikantne żywności. Ponadto, nie spożywać alkoholu.

Możesz być także zainteresowany: Strona główna zadośćuczynienie wzmocnić florę jelitową i zapalenie żołądka i jelit: co jeść, żeby nie czuć się źle.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

49 − = 43


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer