Angielski bólu: przyczyny i środki zaradcze

ciąża zwykle jedną z głównych przyczyn dlaczego kobiety cierpią z powodu ból w języku angielskim, ale istnieją inne przyczyny tego bólu pojawia się Ella dzisiaj powiedzieć Możliwe przyczyny bólu w pachwinie i środki do walki. Najważniejsze jest to, aby zidentyfikować pochodzenie, ból mogą różnić się intensywnością i pojawiają się łagodne lub w sposób ciągły, może stać się bardzo irytujące, ból, a nawet wyłączyć. Lekkie ukłucie w danym momencie może oznaczać nic, ale jeśli powtarza się, zwłaszcza rosnący ból, należy skonsultować się z lekarzem.

Przyczyny bólu w języku angielskim

 • ciążaTen ból jest często w czasie ciąży, zwłaszcza w ostatnich tygodniach ciąży. Oto wynik Zwiększenie masy i objętości żołądka. Masa może brzucha napinając mięśnie powodując ból w języku angielskim.
 • zapalenie kości i stawów: Choroby wpływające na stawy, szczególnie hip obejmują Możliwe przyczyny bólu w pachwinie. Zapalenie kości i stawów to przewlekła choroba degeneracyjna charakteryzującą się chrząstki stawowej.
 • ścięgien: the przewlekłe zapalenie stawu biodrowego może spowodować pęknięcie naruszających okolicy pachwiny powodując zapalnych ścięgien.
 • przeciążenie mięśnia przywodziciela: Ból może być także objawem kontuzji pachwiny charakteryzuje przeciążenia mięśnia przywodziciela, na przykład po wykonaniu dodatkowego wysiłku lub szybki marsz przez długi czas. Najlepsza terapia, odpoczynek.
 • zapalenie pęcherza: Zapalenie pęcherza moczowego jest jedna z najczęstszych chorób u kobiet a także najbardziej denerwujące. To może powodować silny ból w języku angielskim. Z tych prostych nawyków można zapobiec infekcji dróg moczowych.

Objawy według źródła bólu

 • Guzek w okolicach łonowych oraz ból i obrzęk. to jest objawem przepukliny pachwinowej, Jest to rodzaj rzadkiej choroby wśród kobiet, ale wiedzieć, jak go rozpoznać.
 • Ból w pachwinie lewejTen typ bólu może odpowiadać Zakażenie w miednicy.
 • pachwina: To może być oznaką kamienie nerkowe, jeśli występują nagle i trwają od kilku minut do kilku godzin, można odpowiadać kolki nerkowej.
 • Ostry ból towarzyszą zawroty głowy i gorączka: W obliczu tego rodzaju bólu może być traktowany ciąży pozamacicznej
 • ból brzucha i dyskomfort: Ten ból może pochodzić towarzyszą omdlenia i gorączki i odpowiada zespołem policystycznych jajników.

domu środków do łagodzenia bólu po angielsku

 1. Aloe vera: Pij szklankę soku z aloesu przed każdym posiłkiem zapobiega zapaleniu żołądka, lub jest ona dobra, aby zapobiec przepukliny.
 2. Col i gliny: the kataplazmy kapusty i gliny zwalnia ból znacznie.
 3. Fu Xiang roślinRoślina ta ma działanie uspokajające leczeniu przepukliny pachwinowej.
 4. Calendula herbata: Jest to korzystne w leczeniu stanów zapalnych i tkanek objętych procesem zapalnym.
 5. wawrzynPomaga to zapobiec skurczom jelit i trawienie AIDS roślin jest zalecane w celu zapobiegania przepukliny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

18 − = 16


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi Massagem na próstata como fazer