Siniaki na nogach: Przyczyny siniaki i jak je usunąć


  siniaki na nogach nie tylko może być brzydki, ale także za inne można ukryć przyczyny i problemy zdrowotne. Stłuczenia lub krwiaki Miejsca w skóra które zazwyczaj pojawiają się w wyniku stłuczenie lub udar.

  Choć mogą one wyglądać tak samo, nie ma różnicy. Gdy są one nazywane drobne siniaki i kiedy są głębsze, krwiaki. W zależności od przypadku, mogą przybierać różne formy, wielkości i kolory, zakres począwszy od niebieski, purpurowy, żółty lub brązowy, a nawet czarny. Co możemy zrobić, aby zapobiec i leczyć siniaki, kiedy pojawiają się w nogach?

  1. Dlaczego zostawić siniaki na nogach?

  Główną przyczyną pojawienia się siniaki na nogach są małe urazy lub siniaki, które nie powinny się zbytnio, poza lekkim bólem i nieestetyczne mogą być w niektórych momentach. W ciągu kilku tygodni od -accumulation siniaki krew-subsydiów i skórę nabywa jeden ton.

  2. Siniaki: przyczyny

  Siniaki mogą pojawić się wiele przyczyn, takich jak: słabe krążenie, lub po zastosowaniu zabiegi kosmetyczne do zwalczania cellulitu. Ale kiedy pojawiają się one bez naszej mając najmniejszego pojęcia o doznała ciosu lub kontuzji jest możliwe, że odpowiedź jest kruchość naczyń włosowatych, który wymaga dalszej kontroli lekarskiej.

  3. Niewyjaśnione siniaki

  Podobnie do obejrzenia siniaki pojawiające się w obu nóg i innych części ciała bez wyraźnej przyczyny, ponieważ możemy mieć do czynienia z objaw surowszą problemy, takie jak choroba krzepnięcia krwi.

  4. siniaki na nogach: Kiedy nie należy lekceważyć

  Jeśli urazy nóg pojawiają się regularnie, bez stłuczki, die hard i nie odpowiadają w zasadzie do dowolnego urazu, to najlepiej skonsultować się z lekarz. Pierwszym krokiem jest wykonanie badania krwi w celu sprawdzenia płytki. Jeśli nie dotrą do zalecanego poziomu powinien szukać konkretnej przyczyny.

  5. Siniaki: Strzeż się, jeśli ...

  Między innymi, krew nie może prawidłowo krzepnięcie przez choroby takie jak hemofilia, małopłytkowość lub, w cięższych przypadkach białaczki. W innych przypadkach, defekt krzepnięcia To może być również efektem ubocznym spożycia niektórych narkotyki (antykoagulanty dokładnie), które są wykorzystywane w celu uniknięcia ryzyka zakrzepicy, udaru mózgu i innych chorób serca.

  6. Siniaki: Zapobieganie

  Zapobieganie jest fundamentalna. W wyniku analitycznego, najlepiej jest zawsze poziomy płytki pod kontrolą. Wraz z pojawieniem się siniak nie powinni się niepokoić, ponieważ najczęściej jest to, że ze względu na niewielką guz lub siniak, ale należy pamiętać, że jest to znak, że nasze ciało wysyła nam.

  7. Moratones: leki naturalne

  Wreszcie, naturalny i skuteczny sposób na zwalczanie siniaki i odnosząc się szybciej lekarstwo, zawsze mają balsam w domu. Jeśli wystąpi ból, stosuje lód o pow. Dobrym rozwiązaniem jest naturalny aloes, natomiast skuteczne.

  8. siniaki na nogach: Jak usunąć

  Oni zazwyczaj znikają same w ciągu kilku dni. Jednakże istnieją konkretne maści w famacia. Siniaki na nogach u dzieci Są one bardzo często, więc nie powinna odstraszyć minimum.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  − 3 = 4


  Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo إيجابيات الصورة