Holowniki w udo: Objawy i skutecznych środków


  Holowniki w udo Zwykle jeden z objawy wspólny uraz mięśni, z większym lub mniejszym nasileniu. Jakie są najbardziej skuteczne środki zaradcze aby zapobiec irytujące szarpnięcia? Oprócz bólu mogą towarzyszyć trudności przesuwając nogę i zginając kolano.

  Zwykle ciągnie w udo pojawiają się po ruch lub nadmiernego rozciągnięcia mięśni, na przykład po praktykowanie pewnych ćwiczeń (Przełącz na przykład) lub aktywności fizycznej. Tak więc, na przykład, wyciągnął uraz mięśni, kiedy piłka nożna powszechną praktyką, czyli szybki wyścig, modalność, że kobiety praktykują częściej.

  1. Mięśnie najsłabszych szarpnięć nóg

  Najbardziej narażone są szarpnięcia mięśni czworogłowego , cielę i mięśni isquiotibial . ból Jest to najbardziej charakterystyczny objaw w zależności od ich natężenie, będziemy ostrzegać ciężkość urazu. Może to spowodować rozerwać mięśni, gdzie mogą być konieczne do uciekania się do operacji.

  2. Objawy napięcie mięśni

  Objawy mięśni ciągnąć logicznie zależne stopień uraz. Tak więc, na przykład, gdy zmiana jest od stopnia zaangażowania jeden -może być kilka włókna mięśniowe-, odczucie bólu mogą pojawić się pod koniec roku. Zwykle widzimy rodzaj kurcz, z uczuciem lekkiego bólu i skurczu mięśni.

  3. Urazy Dwie klasy

  Jeśli chodzi o stopień dwa urazy wydają się być dotknięte więcej błonnika, więc ból jest natychmiastowe i bardziej intensywne, nawet dotknąć, i skurcz mięśni jest większa. Gdy zmiana jest trzeci stopień rozdarcie mięśni może być całkowite, co grawitacja będzie większa.

  4. Uraz gatunek dwa trzy

  W tych ostatnich dwóch przypadkach (stopnia drugiego i trzeciego etapu zmian chorobowych), jest normalne, że po kilku dniach krwiak w obszarze zagrożonym, sygnał krew pojawia się w tkanki.

  5. Holowniki w udo Remedios

  Jeśli zauważymy szarpnięcie na nodze podczas wykonywania sport lub ćwiczenie musi być zatrzymany. Aby zmniejszyć stan zapalny do skutecznego środka, a wiadomo, że jest zastosowanie zimno na obszarze zagrożonym (worek z lodem owinięty w ręcznik, a nie bezpośrednio na skórę) przez co najmniej dwadzieścia minut (co dwie godziny).

  6. zmniejszyć stan zapalny

  Wskazane jest, aby umieść noga w górę w celu zmniejszenia zapalenie i zminimalizowania uszkodzenia tkanki mięśniowej. W najłagodniejszych przypadkach po prostu odpocząć i zastosować zimny co 3-4 godziny w ciągu następnych dni.

  7. Bandaże

  Lekarz może także zalecić za pomocą bandaża lub specjalny bandaż w ciągu pierwszych kilku dni po powrocie do aktywności fizycznej, aby uniknąć możliwości nawroty. I wznowić działalność gładkiej i postępowej sposób, aby zobaczyć, jak reaguje mięsień luka.

  8. Ćwiczenia

  Wskazane jest również, aby wznowić korzystanie z innych działań, które nie wymagają przepracowania mięsień luka. Tak więc, zamiast biegania, możemy wykonywać ćwiczenia rower treningowy.

  9. Czas oczekiwania przed wznowieniem wykonywania praktyki

  Przeciętnie, w przypadkach wystąpienia jednego poziomu szkody Zaleca się, aby zatrzymać trzy tygodnie. W kontuzji dwóch stopni, czas będzie większa, około półtora miesiąca. W najgorszym przypadku, gdy nastąpi całkowite zerwanie mięśnia uda, interwencja będzie konieczna chirurg, następnie rehabilitacji ruchowej (około trzy miesiące).


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 80 = 90


  Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Perdite di liquido maleodorante ombelico إيجابيات الصورة رمز الريشة