Kaszel Objawy alergii wiosną i środki zaradcze:


  jak rozpoznać alergiczny kaszel?, jak lekarstwo? Są dwa pytania, które postaramy się odpowiedzieć. Kaszel jest reakcją lub obrony mechanizm dróg oddechowych w obecności ciał obcych (alergeny, takie jak pyłki lub roztocza, dym tabaka, między innymi).

  Kaszel sama nie jest chorobą, ale objaw. Ale nie wszystkie są równe kaszle, tak, że ich leczenie jest również inna. Za kaszlu mogą ukryć różne patologie, takie jak alergie (Alergiczny nieżyt nosa, astma).

  1. Alergia primaveral

  istnieje wiele rodzaje alergii wiosną. Wystarczy słuchu ktoś kaszel, kaszel wirusowy i alergiczny kaszel nie można odróżnić. Kiedy to się stało? Co? Objawy mu towarzyszyć kaszel jest dzień czy noc?, To tylko niektóre z odpowiedzi, które pomogą lekarza lub specjalisty w celu ustalenia, czy nie jest to alergiczny kaszel.

  2. Alergiczny nieżyt nosa

  W przypadku alergicznego zapalenia błony śluzowej nosa, na przykład, kaszel występuje więc nieregularny (Nerwowy kaszel), a czasami jest to intensywny kaszel, irritativa, w postaci ataku (szczególnie w nocy), która poza innymi konsekwencjami wiąże się zmianę snu i odpoczynku.

  3. Objawy związane

  w alergiczny nieżyt nosa, suchy kaszel Jest to często towarzyszy kichanie, katar i łzawienie oczu, podczas gdy w przypadku astma powoduje duszność i świszczący oddech. W obu przypadkach jest to odpowiedź układ odpornościowy substancja lub alergen, że organizm rozpoznaje jako obce (pyłek, włosy zwierzaki).

  4.- alergiczny kaszel

  Ogólnie, alergiczny kaszel spowodowane przez alergenów oddychać, takie jak proszek, pleśń, pies włosy, kota lub konia, pyłek. W alergii pokarmowej lub leki nie pojawiają się zwykle kaszel odcinków.

  5. Diagnoza

  historii medycznej pacjenta jest ważne, zwłaszcza poznać ich tło Dostępny. Dla młodszych dzieci, to jest bardzo prawdopodobne, że jeśli rodzice są uczuleni, ale także może być. Aby potwierdzić rozpoznanie, między innymi testami badanie krwi jest zrobione i spirometria, w celu oceny zdolności do oddychania w przypadku kaszlu.

  6. Kaszel Strona główna zadośćuczynienie i leczenie

  W celu utrzymania pod kontrolą objawów, najbardziej skutecznego leczenia z dala lub uniknięcia, na ile to możliwe, kontakt z alergenem, który wywołuje reakcję alergiczną. Dla alergii na roztocza wskazane jest użycie antiácaros poszewki, a gdy odkurzanie za pomocą wilgotnej szmatki, aby pozostawić możliwie najmniejszą roztocza powierzchni.

  7. Przyczyny i rodzaje

  Pierwszym z nich jest, aby odkryć przyczynę, czy jest to możliwe do uniknięcia alergii (na przykład, koty do włosów), ale istnieją inne alergie, potocznie, są trudniejsze do uniknięcia (roztocza). Kaszel, najbardziej zalecane są leki rozszerzające oskrzela i kortykosteroidy wziewne. A w przypadku alergicznego kaszlu immunologiczne szczepionek błędach.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  − 1 = 5


  Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة