Leg Pain: przyczyny i środki zaradcze

Co stanowi dla ból nóg?, Jaki jest Twój przyczyna?, A najlepsze rozwiązanie? Dolegliwość, nawiasem mówiąc, kto nie zna wieku, ponieważ może pojawić się w dowolnym momencie. Na przykład, w przypadku mniejszych, między 5 i 8 lat, warunek ten jest związany z samego wzrostu. Na tym etapie dzieci mogą skarżyć się na skurcze nóg, większa intensywność i czas trwania południu i wieczorem, co z kolei zaburza prawidłowego odpoczynku. Może to być również ból i mrowienie nóg. Ale są też inne powody, dla których możemy ból nóg.

Jeśli najmniejsza domu skarżą się na ból lub kurcze w nogach, w zasadzie nie stoją poważne problemy zdrowotne, jak te bóle są często związane z rozwojem samego i wzrost. W rzeczywistości, to jest sam wiek, który jest odpowiedzialny za objawy ustępują. Ale istnieją inne Przyczyny bólu nóg, warunek, który jak wspomniano nie ma nic wspólnego z wiekiem. To może być znak, że ostrzega nas, że mamy problem krążenie, problem z powrotem, z stawy lub kości. Oczywiście, ból nóg jest również związane z starzenie się. Spójrzmy bliżej przyczyn bólu nóg.

Warunek ten może mieć również ostearticulares przyczyn, takich jak choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego, a to przekłada się na ból nóg w spoczynku; zapalenie stawów lub osteoporoza.

Jeśli zauważymy, ostry ból w nogach, zwłaszcza po spadać, możemy mieć złamanie, które powinny być traktowane natychmiast. Nawet zniekształcenia lub mikrourazy związane z zaczerwienienie, obrzęk i silny ból należy leczyć, aby uniknąć obrażeń i przewlekłych powodując znaczne uszkodzenia.

Przyczyna mięśni i rwa kulszowa

Jedną z najczęstszych przyczyn bólu nóg jest nadmierna praktyka lub sport szkolenie zbyt długo. Może to prowadzić do skurczów. Więcej Poważny rozerwanie mięśni, wynikiem wysiłku fizycznego bez wcześniejszego ocieplenia. W takich przypadkach zaleca się stosować na zimno, odpoczynku i ochrony danego obszaru.

Inną przyczyną bólu nóg jest nerw kulszowy, czyli stan zapalny. W tym przypadku zwiększa się ból intensywności i promieniuje do tyłu, co może utrudniać ruchów.

Krążeniowe przyczyny i zespół niespokojnych nóg

zaburzenia krążenia są również objawia się bólem nóg, zwłaszcza obrzęk (obrzęk) oraz ciężkość. Mogą być objawy lub oznaki poważnych schorzeń, takich jak: zakrzepica żylna, choroba tętnic, żylaki lub niewydolność żylna, które mogą pojawić się w młodym wieku, zwłaszcza u kobiet. Siedzący tryb życia i przyrost masy ciała tendencja może sprzyjać jego wygląd.

podczas ciąża Kobiety są również bardziej podatne na cierpią ból nóg, szczególnie w nocy. Inna odpowiedź do tej skargi jest zespół niespokojnych nóg, którego pochodzenie pozostaje bez odpowiedzi. Charakteryzuje się skurcze i przymusem poruszania nogami.

żylaków ból nóg Jest to jedna z najczęstszych przyczyn.

Zapobieganie i leki ból nóg

Logicznie rzecz biorąc, określa przyczyny i środki zaradcze środki zapobiegawcze. Jeśli to złamania, zwichnięcia, skręcenia mięśni i rwa kulszowa może być brane narkotyki w celu łagodzenia bólu. Dla zmęczonych mięśni są najbardziej wskazane masaże relaks oraz ulgę zmęczone nogi kąpiele z olejkami eterycznymi. Dla cięższych schorzeń neurologicznych pochodzenia powinny one być traktowane u źródła.

Wysiłek fizyczny umiarkowanie i regularnie kontrolować nasze waga i przestrzegać zdrowej, zbilansowanej diety są trzy podstawowe wskazówki dla naszego zdrowia i naszych nóg.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

56 − = 47


Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Intoleranse kaffe Madre frasi