Boogers Pierś: Naturalne środki zaradcze w celu ich usunięcia

śluz lub nadmiar śluzu, zwykle spowodowane w wyniku wirusów grypy i przeziębienia, można chwycić pierś, tak powinno sprzyjać ich wydalenie. Spójrzmy na niektóre z naturalnych środków, aby je usunąć, z ziół i żywności jako bohaterów.

Zwiększ spożycie ciecze jest jednym z najbardziej skutecznych środków do usuwania śluzu w klatce piersiowej, szczególnie gdy podjęte gorąco, ponieważ pomagają zmiękczają śluz ułatwiając jego usuwanie. Zupy, tisanes i soki Trzy alternatywne do wydzielania śluzu i usuwanie nagromadzonych drażniących związków mogą być osadzane w dróg oddechowych.

Boogers skrzynia: Strona główna zadośćuczynienie

Spójrzmy na niektóre z naturalne środki i do domu, że możemy uwzględnić w naszej diecie, szczególnie w miesiącach niższych temperaturach, w których nasz organizm jest bardziej podatny na wirus przeziębienia i flus.

  • Tisane z imbiru i miodu eukaliptusa: Dodaj trochę startego imbiru (imbir) do tisane lub infuzji łagodzi przeciążenia, który powoduje śluzu w klatce piersiowej. Imbir ma inne właściwości, a więc odreagować ból mięśni oraz zmniejszenia gorączki (oczywiste objawy grypy). Jeśli słodzenia napar Ci się miód eukaliptusowy efekt kojący.
  • Rabanitos przed wirusami i bakteriami: Rzodkiewki, oprócz bycia dobrym sojusznikiem przeciw zaparciom, mają inne właściwości, ponieważ jest to doskonały i wykrztuśny immunostymulujące. Dezynfekcji dróg przechodzi blender rzodkiewki (5-6) i kawałek pomarańczowy. Możemy również dodać zarówno pokarmy do sałatek.
  • zupa cebulowa: Czosnek i cebula wzmocnić obronę oprócz pomocy cienkiego śluzu. Oba produkty mają właściwości antybiotyczne.
  • zupa tymianek: Najlepszy sojusznik wstać do zarazki. Tymianek jest doskonałym wykrztuśny.
  • por bulion: Dodaj tę żywność bulionów, zup i creamed warzyw pomaga zapobiegać nadmiar śluzu. Jest bogaty w Leek olejki eteryczne. Wśród jego składników podkreśla thiosulfinate, środek dezynfekujący, który ułatwia oddychanie i łagodzi oskrzela.
  • rosiczka: Korzystne zarówno do walki przeziębienia i zapalenia oskrzeli. Mieszać 10 gramów 40 gramów DROSERA podbiału, 20 i 30 g babki płuc. Gotować mieszaninę (łyżkę za szklance wody). Po dziesięciu minutach, przefiltrować i wziąć gorący. Wskazane jest, aby powtórzyć trwa od 2 do 3 razy dziennie, aby ukoić ból gardła i zmniejszyć przekrwienie błony śluzowej nosa.
  • Chicken Soup: Danie tak proste, jak skuteczne w zmniejszaniu zakażenie dróg oddechowych.

Boogers dzieci piersiowe

dzieci Są one szczególnie narażone na problemy z oddychaniem. Aby poprawić swoją obronę możemy korzystać z tych naturalnych środków:

  • orejones w płatkach śniadaniowych: bogaty w witaminy A pochodzenia roślinnego, pomagają chronić tkanki wyściełające drogi oddechowe.
  • kiwiMieszanina kiwi z jogurtem do znacznego wkładu witaminy C.
  • Pipas: Można dodać je do sałatki. Rury są bogate w cynk, minerał czynne białych krwinek. Wymieszać z awokado i pomidorów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

88 − 81 =


Content Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة