Albumin i globulin: co zrobić, jeśli całkowite białka są wysokie lub niskie


  ¿Jakie są całkowite białka i robią nam powiedzieć? ¿Co zrobić, gdy są one wysokie lub niskie odzyskać równowagę białek w naszym organizmie?

  Istnieje kilka pytań, na które postaramy się odpowiedzieć rozszyfrować co kryje się za wartość całkowitego białka, które pojawia się w badanie krwi. Wcale trywialny kwoty, a wręcz przeciwnie, jako zwiększenie lub zmniejszenie tych wartości mogą być sygnałem ostrzegawczym, że coś jest nie tak w naszym organizm.

  1. Zapobieganie jest zdrowie

  I pod tym założeniu będziemy zatrzymać w całkowitych białek, stosunek albumin i globulin, specjalnie w wartościach, które dają wyniki badań krwi, które nie zawsze są łatwe do interpretacji.

  2. Białka

  cząsteczki które odgrywają zasadniczą rolę, nawet niezastąpione, w naszym organizmie. Ważne jest, aby zachować wartości białka w równowadze, tak samo wzrosła albumina globulina lub jako zmniejszenie może wskazywać choroba czy to znak, że coś jest nie tak w naszym organizmie.

  3. Co jest albumina?

  Jest to jedno z głównych białek krwi. Okaże się w osoczu krwi i jest syntetyzowana w wątrobie. stężenie albumin w osoczu Jest to 3,5 i 5,0 gr. przez dl.

  4. Wartości białek we krwi

  normalne wartości Są to między 6 do 8 g / decylitr i można być sprawdzane bezpośrednio poprzez badanie krwi. białka krwi są liczne, ale cenne odniesienia całkowita ilość białka i równowagi.

  5. Wysoki poziom

  Może to być równoznaczne z problemami odwodnienie, spowodowane zarówno przez nadmierne pocenie wydłużonym lub intensywnego wysiłku fizycznego lub przez biegunka lub niekontrolowane wymioty. Inne przyczyny, które tłumaczą ten wzrost całkowitej ilości białka są cukrzyca, mnogi, Ryzyko upadku lub Choroba Waldenstroma.

  6. Niski poziom

  Poziomy mogą ujawnić brak lub deficyt odżywcza, z powodu problemów absorbujących składników odżywczych specyficznie pokarmowego, niewłaściwej diety, choroby wątroby lub nerki. Anoreksja, guzy lub niewydolność serca Mogą też mieć wśród swoich objawów, niski poziom całkowitego białka w naszym organizmie.

  7. Co zrobić gdy białka są wysokie lub niskie?

  Jeśli łączne białka są zbyt niskie lub wysokie trzeba zacząć przeglądu i zmiany tych mniej zdrowych nawyków, takich jak unikanie nadmierne pocenie się o intensywnym wysiłku fizycznym, zwłaszcza gdy jesteśmy na diecie schudnąć albo unikać sportów lub aktywności fizycznej w ciągu godziny więcej ciepła. Ważne jest również, aby sprawdzić uwodnienie.

  8. lekarz

  Zmiany w naszych nawyków, które muszą być nadzorowane przez lekarza, który będzie odpowiedzialny za przepisywanie najbardziej odpowiednie leczenie do równowagi białek, z uwzględnieniem poziomów najważniejszy (albumina krwi, alfa-1-globuliny alfa-2-globuliny, beta i gamma globuliny globulina).


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 82 = 88


  B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Homme qui se sent femme إيجابيات الصورة عيون منتفخة