Stan zapalny objawy wątroby, dieta i środki zaradcze


  stan zapalny wątroby Jest to konsekwencją nieprawidłowego wzrostu jego wielkości, jest zwykle oznaką, że ujawnia choroba Bazowy.

  Jakie są główne objawy i przyczyny zapalenie wątroby?, należy postępować zgodnie ze specyficzna dieta?, Co środki zaradcze Są one najbardziej skuteczne? Są to niektóre z pytań, na które postaramy się odpowiedzieć w celu lepszego zrozumienia tej choroby.

  1. wątroby, cholestaza i alkohol

  Choroby, takie jak zapalenie wątroby, cholestazę i alkoholowej choroby wątroby Są to główne przyczyny powiększenia wątroby i zapalenia. Choroba ta znana jest także jako stłuszczenie wątroby lub stłuszczenie wątroby. Specyficzna analiza kliniczna, USG lub MRI potwierdzić diagnoza .

  2. stan zapalny wątroby: objawy do rozważenia

  Stan zapalny wątroby nie zawsze ma wyraźnych objawów. W rzeczywistości, w niektórych przypadkach, pacjenci przyznają się do nie zauważyłem żadnych objawów lub znak ostrzegawczy. Kiedy pojawi się, czują ciężkości w brzuchu, kwaśne, odbijanie, utrata apetytu i ociężałość w okolicy wątroby.

  3. Ból wątroby

  ból wątroby To może być również konsekwencją zapalenia wątroby. Jest to tępy ból, zlokalizowany w prawym nadbrzuszu (po prawej stronie) i z powrotem (po prawej okolicy lędźwiowej). ból wątroby jest objawem bardzo do rozważenia, ponieważ może to być spowodowane przez guz.

  4. zapalnym wątroby: dieta do naśladowania

  Śledź specyficzna dieta jest ważna w celu zwalczania objawów zapaleniem wątroby. Tak więc wejście, dieta powinna zdecydować się na żywności, takich jak owoce i warzywa który, oprócz tego, że ważnym źródłem witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, są one również oczyszczenie i moczopędny.

  5. Warzywa

  Wskazane jest, aby wziąć co najmniej dwa razy dziennie porcji świeżych warzyw i dużo owoców. istotne jest także troska o uwodnienie, czyli zwiększyć ilość pobieranej wody dziennie. I w ciągu kilku napojów, unikać picia alkoholu i ograniczyć spożycie wina (spożycie ograniczeniu do jednego szkła podczas posiłku).

  6. Co jeść po diagnozie?

  powinien uniknąć przetworzonej żywności, są lepsze dania przyprawione tylko zakład oliwa z oliwek. Masę żywności muszą być dobrze przygotowane i, na przykład, w przypadku drobnego tosty, ponieważ jest to łatwiejsze do strawienia.

  7. Żywność mięso, ryby i warzywa

  Jak dla mięsnych, to lepiej zdecydować się na białe mięso. Ryby i rośliny strączkowe są również dobre. Najbardziej polecane żywność w przypadku zapalenia wątroby są karczochy, cykoria, buraki, jabłka, pomidory, brokuły, borówki i mleko niskotłuszczowe i nabiał.

  8. Pokarmy, których należy unikać

  Zamiast tego zaleca się unikać pokarmów, takich jak czerwone mięso, owoce morza, sery, solonych produktów spożywczych, warzyw, takich jak bakłażany i papryka, tłustych, smażonych potraw i napojów gazowanych.

  9. tłuszczowe wątroby: leki

  -sana właściwa dieta, zróżnicowane i wyważone ilustracji i skonsultować się z lekarzem, aby zauważyć najmniejszego objawu. Są one bardzo przydatne elementy sterujące enzymy wątroba. Lekarz może przepisać leczenie W szczególności, jak stosowanie wątrobę lub lekami przeciwwirusowymi.

  10. Podstawowe środki ostrożności

  Pozostawienie tabaki ograniczyć spożycie alkoholu, ćwiczenia fizyczne regularnie, jeść regularnie i po zdrowej diety i poświęcić niezbędną godzin snu, aby uzupełnić energię to tylko niektóre. Ponadto, istnieją również pewne naturalne środki oczyścić wątrobę, takie jak zabiegi domu detox.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  45 − 41 =


  Bol owulacyjny pid Content Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة