Krótkie fryzury jesień / zima 2016 [ZDJĘCIA]

Krótkie fryzury jesień / zima 2016.Jesień to dobry czas, aby zmienić swoją fryzurę i jeden z najsilniejszych trendów na nowy sezon przychodzi to krótkie włosy. radykalnych cięć, z punkowców i wziąć plenery, ale obecne są również skróty bob styl lub tekstury. Krótkie włosy są idealne dla tych, którzy mają mało czasu i chcesz wziąć pochlebne i modny wygląd.

Trendy we włosach na jesień / zima 2015-2016 sezonie zawierać kawałki bardziej radykalne i nowoczesny krótkie włosy. fryzury pixie nadal plagą. Ten rodzaj cięcia może być na wiele sposobów, ale zawsze z tyłu szyi i po obu stronach bardzo krótkim głowy. Przednia także możemy podjąć krótkie lub długie, asymetryczne grzywki na bok. Ten rodzaj cięcia dadzą nam młodzieńczy wygląd. Jeśli chcesz postawić na pixie cut krótki Klasyczny zakład poprzez cięcie garçon, klasyk, który nigdy się nie zestarzeje. Skróty są absolutnie punk tendencja styl w tym sezonie można wybrać &8220; rapar&8221; dwa boki głowy i górnej czesane do przodu i pokroić nożem. Jeśli chcesz wymówić dotyk rebeliantów atrament szczotkowane czubek głowy z innym tonem.

Inna fryzura widzieliśmy na wybiegach jest skrót destrukturyzowaną z grzywką krótkie i długie boki i dotykowym zaniedbany. Jeśli wolisz patrzeć częściej możemy grać z kolorem: trwa kask styl fryzura, ale z ruchu i porad farbowane jaśniejszym kolorem lub pastelowych kolorach. Jeśli chcesz mieć krótkie włosy, które jest bardziej elegancki, nie ma nic wyciąć styl męski iw tym przypadku gramy z żelu lub żelu do stworzenia mokry wygląd. Rzuciliśmy do tyłu włosy i zastosować momentu mokry żel do tworzenia tego efektu tak modne. Jeśli chcesz wziąć krótki zakład bardzo kobiece włosy na pazia uciąć z jasnym szyi i dłużej przodu imitujące bob, ten krój powinny zawsze iść nad uszami lub przepłukać je. Dla kobiet z kręconymi włosami lub lekko falisty możemy wybrać skrót włosy wspiął i obniżył się nieco w szyi, jeśli usuniemy jakiś dźwięk. Loki muszą mieć jakąś nieuporządkowaną strukturę. Dla tych, którzy mają kręcone włosy, można zdecydować się na cięcia afro lub bardziej radykalnych zmian, prawie crewcut. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie spojrzenia.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

21 − 15 =


Content Eruptions cutanees vih Oleo rosa mosqueta padron Perdite di liquido maleodorante ombelico إيجابيات الصورة