Brazylijski wosk w domu: Dowiedz się, jak zrobić to krok po kroku [ZDJĘCIA]

Dowiedz się, jak zrobić krok brazylijski woskowanie w domu. Chociaż nie jest to danie smaku, tendencja ta jest zamiatanie wśród kobiet na całym świecie.

depilacja Jest prawie ciężką próbą dla większości kobiet, zwłaszcza od kilku lat, kiedy tendencja nałożyła Im mniej włosy, dużo lepiej; ale dzięki postępowi technicznemu, jak depilacja laserowa, szczęśliwcy już w stanie dowiedzieć się, co to oznacza trwałe lub trwałego usuwania włosów.

Ten nowy trend nie pozostawiając włosy w okolicy narządów płciowych samice, ale stopniowo mężczyźni również są zachęcające dla wygody, albo pozostawiając niektóre mała ozdoba jak pojawiające się między trendami w intymnej woskowania, ale jeśli nie odważą się pójść do salonu piękności nie martw się, oto kilka sztuczek łatwo zrobić we własnym domu.

ostrze depilacja

Jeśli zdecydowaliśmy się spróbować tej techniki, ale nadal znaleźć się gotów znosić ból, prawdopodobnie myślał o użyciu produktów jak Krem do depilacji lub ostrze, całkowicie bezbolesny ale nic trwałego.

Pierwszą rzeczą, jaką należy uzyskać to lustro, jeśli wzrasta znacznie lepiej, aby zapewnić Państwu widoczność, uprzednio cięte włosy aby łatwiej, złuszczać skórę, aby zapobiec torbiele później, a zwilżyć wodą lub krem ​​do golenia kondycjonujące włosy i zapobiec podrażnieniu, które mogą być bardzo irytujące w tej konkretnej dziedzinie.

Hot woskowanie

Jest to jedna z najczęściej stosowanych metod, ponieważ obiecuje znacznie dłuższe okresy, pomimo dość bolesne, ale w rzeczywistości efekt jest tego wart.

Należy również uprzednio cięte włosy jeśli dłużej niż 1 centymetr, ale nie za dużo, aby uzyskać arrancarlo wosk, złuszczają skórę dobrze a co najważniejsze, wosk spróbować innego obszaru wrażliwego Ciało jak wnętrze nadgarstka przed jej stosowania, gdyż może to spowodować poważne oparzenia a nawet dostać się rozerwać skórę.

Po zakończeniu usuwa nadmiar włosów z pincety, zastosować balsam kojący w okolicy i spróbuj użyć bielizna bawełniana przez co najmniej jeden lub dwa dni w zależności od wrażliwości.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci tych porad, a twoje bikini tego lata luzcas bez strachu bardziej komfortowe niż kiedykolwiek.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

16 − 9 =


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron