Krótkie fryzury 2017: Styl i nowe trendy [ZDJĘCIA]

2017 otwiera nowe trendy w obrębie fryzury z zamiłowania do stylów Pixie-Bob, które stają się silniejsze niż kiedykolwiek reinterpretacji w kluczowym futurystyczny i bardzo kobiece. Widzieliśmy już nowe kolory będą modne włosy zbliża ciepłe barwy i czerwony Metaliczny, więc style i fryzury dla krótkich włosów nie będzie wyjątkiem. Zostawiamy Wam podsumowanie najlepsze z najnowszymi osiągnięciami.

bardzo krótkie włosy: pixie cut

Pixie cut nadal ma wiele do powiedzenia w trakcie 2017 roku, ale oczywiście nowy rok przynosi nowe style. Najważniejszy pochodzi ze strony jednej z głównych trendów w 2017 roku i jest Powrót do lat 80-tych. Pixie zaczyna, tak, aby przyjąć objętość który wcześniej nie miał, i jest w stanie osiągnąć znacznie wizerunek bardziej kobiecy i elegancki w celu włączenia fale, zwłaszcza w dłuższej grzywką.

Niedawno powiedział, że długo Bob stał się idealnym przez wiele gwiazd, ale dla kobiet, które lubią krótkie włosy mamy także idealną długość: między nosa i podbródka. To cięcie nie tylko przyczynić się do stylizować swoją twarz, ale także zużycia szyjkę i ramiona, zwłaszcza jeśli wziąć udział ważną uroczystość.

Skalowane lub prostych cięć

Być może największy wewnętrzny konflikt, który znajdziemy w tym roku, jeśli tniemy nasze włosy są warstwowe, i że To jest tak modne jedno cięcie prosto wyblakły i energiczne, choć trzeba powiedzieć, że druga opcja jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wybrany przez prosty fakt bycia nowy trend. Nasza rada jest taka, aby wybrać w zależności od kształtu twarzy, a każdy z tych kawałków jest przeznaczony do rodzaju twarzy.

crewcut Kobiety

Możemy rozważyć najbardziej radykalnej wersji krótkiej stylu pixie. Wiele z najbardziej popularnych osobistości w sieci i poszli do tego trendu: Kristen Stewart, Kate Perry, Amber Rose i wiele innych. Jak zapomnieć Demi Moore kiedy ogolił do zera? Prawdą jest, że musimy być bardzo pewny przed śmiały z tym cięcia, ale jeśli już myślał, to będzie Twój rok. Można łączyć tę metamorfozę z kolorem lub platynowego blond fantazji, daje wygląd bardziej modne i kobiece.

wydrążone flequillos

Dzięki wszystkim tendencje pojawiły się do tej pory możemy powiedzieć, że mamy ogromną różnorodność flequillos, z którego można wybrać najbardziej odpowiedni dla nas, ale jeśli coś zostanie nałożona w ciągu 2017 roku jest wydrążone flequillo. To również jest wynikiem wpływu latach 80., ale zobaczymy znacznie więcej w tych, które są długie lub przynajmniej odrzucić. Tak więc, jeśli masz wir, który uniemożliwiał zawsze zabrać grzywkę jak reszta, masz szczęście: będziesz tendencja.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

72 + = 75


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة