fryzury znaczy tendencja jesień / zima 2015-2016 [ZDJĘCIA]

fryzury oznaczać trendu jesień / zima 2015-2016. Bliski włosy cięcie włosów jest całkowicie Tendencja ta jesień / zima 2015-2016. Południe grzywy i spędził kilka lat jako królowych salonach kosmetycznych i wielu wybiegach. oni na nowo w każdym sezonie, aby dodać trochę bardziej atrakcyjne, zarówno poprzez cięcia, koloru, wykończenia lub tekstury włosów. Nie przegap najlepsze fryzury na pazia!

bob Jest to jeden z najbardziej wszechstronnych fryzury, które nie, można wnieść na wiele sposobów i stylów: Bob długi bob, bob krótki, skalowanie, warstwowa&# 8230; Na sezon jesień / zima 2015-2016 wiele rodzajów cięć są przeprowadzane: Po pierwsze mamy długi bob nieco przeskalowane dać ruch i kadrowanie twarz, jeśli dodatkowo chcesz dać odrobinę dodatkowy zakład światła jaśniejszych knotów na przedniej części twarzy. Długi bob wysmukla również długą twarz, pozwala również wielu fryzury, nawet zebrane i ponytails. Jednak jeśli wolisz krótszy bob można wybrać przez bob cut, Zawsze jest lepiej niż kilka centymetrów przejść powyżej lub poniżej żuchwy, więc udało nam się przenieść włosy i nie twardnieje frakcje. Jeśli masz kręcone włosy i chcą nosić cięcie Bob i należy pobrać objętość włosów na bardziej naturalny i bez dodatkowego efektu objętości, ponieważ curl ma tendencję do wzrostu. Jednym z najbardziej modnych pończoch grzywy jest Reina Letizia, gdyż ukróciła jego włosy zobaczyć wiele ładniejsza.

Jednym z cięciami dla większości grzywy wygrywa midi To cięcie kudły , strzyżenie, że było bardzo modne w latach 80-tych, 70, 90, a teraz staje się bardzo silne dzięki wybiegach. Kudły ma podjąć fryzurę z wielu warstw. Najlepszym tego typu cięć jest dodać kilka bezpieczników zapewniają więcej światła i ruchu. Kolejne cięcia trendu dla midi grzywy jest tępe cięcie z dużą ilością tekstur i fal świetlnych, czyli z efektem trochę brudny&# 8230;. Manes pończochy do kroju i kolorze naturalnym są te, które zostały w Fashion Week również sprzyja tego typu cięcia prawie wszystkie twarze a to sprawia, że ​​wyglądają młodziej. Jeśli chcesz nadać inną powietrze do swojej oferty Grzywa stworzenia mokry efekt z odrobiną żelu i pomada. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie cięć dla średnich długiego trendu włosów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

62 − = 53


Content Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة