Konturowe: Zestaw aby uczynić go bardziej praktyczne produkty [ZDJĘCIA]

Konturowe: Zestaw aby uczynić go bardziej praktyczne produkty. Czy jesteś fanem konturowe? Oto najbardziej praktyczne produkty do zastosowania tej techniki, aby pomóc nam zdjąć kilka lat się i wyglądać piękniej. Podstawowe zestawy do konturowania są idealne dla miłośników świata dobrze oznaczone i zdefiniowane makijaż. Istnieje wiele rodzajów zestawów do konturowania na rynku, odpowiedni do wszystkich typów i potrzeb skóry. Ponieważ są to produkty dla najbardziej doświadczonych w tej technice, aby pomóc początkującym.

Contouring wzrosła do sławy za kilka lat dzięki jednej ze swoich najbardziej znanych wielbicieli: Kim Kardashian. Choć trendy makijażu są coraz bardziej skłonni do podstawy bardziej naturalne i mniej wyraźna na korzyść stroboskopowym na przykład twarz Contouring pozostaje wycięcie opcją dla wielu narkomanów kosmetycznych, zwłaszcza dla tych, którzy jak rzeźbienie cechy twarzy z makijażu. Jak zapewne wiecie, konturowe zastosowań użycie korektora, kolor ziemi i wyróżnienia, umiejętnie wykorzystane w sztukach do tworzenia cieni i świateł, które obiecują niezwykły efekt na twarzy, nawet w skrajnych przypadkach mogą tworzyć nierozpoznawalny twarz.

1. Krem unify twarz przygotowane do makijażu. CC lub BB krem ​​jest również dobrym wyborem.

2. Specjalna Palette konturowe, zazwyczaj przejść kilka rodzajów dźwięków przynajmniej powinien mieć dwa: ciemne (kontur) i jeden lżejszy (do oświetlenia).

3. Gąbka do makijażu i szczotki

4. Oświetlacz lub korekcyjna.

5. luźnym proszkiem lub półprzezroczysty

6. Colorete

Państwo pamiętać, że technika ta nie jest odpowiednia do makijażu codziennie, ponieważ znacznie ilość użytego produktu i czasami nie mogę pozwolić skórze oddychać swobodnie. Więc Contouring używa specjalnych okazjach. Nie należy zapominać, aby oczyścić twarz dobrze w nocy. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie produkty.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 3 =


Content