Taninoplastia: Powiemy wam o nowym naturalnym wygładzania słynny

Taninoplastia: Powiemy wam o nowym naturalnym wygładzenie sławny. Taninoplastia to zabieg dla prostowania włosów. Słynny spadły do ​​tego naturalnego techniką włosy wyglądają gładkie jak stół. Zabieg ten jest mało znany, ale ma kilka lat na rynku. Jest on stosowany w salonach kosmetycznych sharpshooting i najbardziej zaawansowanych salonach fryzjerskich. Taninoplastia jest technika wygładzania, że ​​jest w stanie kontrolować elektryzowaniu się włosów i pomaga utrzymać bardzo naturalne włosy.

Co jest taninoplastia?

Taninoplastia pochodzi taniny, rośliny polifenol otrzymany winogron maceracji skóry, dąb, kasztan, a więc Jest to całkowicie naturalne leczenie. Taninoplastia to technika wygładzania, że ​​nie ma nic wspólnego z brazylijskim prostowania, na przykład. Jako 100% naturalnego obróbki jest wolna od konserwantów chemicznych. Technika ta eliminuje Frizz, wygładza, rozjaśnia i nawilża włosy w głębi. Taninoplastia może być stosowany do każdego rodzaju włosów, a także nie powoduje alergii, ponieważ jest testowany dermatologicznie

. Zabieg trwa około trzech do pięciu godzin, w zależności od tego ile masz włosy. Po pierwsze, fryzjer powinien ocenić swoje włosy, ponieważ każda powierzchnia jest traktowany inaczej. Najpierw myte we włosach bezpłatna specjalne siarczany szampon . Następnie włosy suszy się i nić od produktu nici jest stosowane podczas masażu jest wykonywana. Dopuszczalne jest, aby działać jako produkt pół godziny i przemywa wodą. Po włosy żelazka małe pęczki do aktywacji i pieczęć taniny. Jest płucze wodą, maska ​​nawilżający nanosi się i suszy w suszarce. I voila! Zabieg ten może być wykonywany o każdej porze roku.

Korzyści z taninoplastia

 • Wygładza kręcone włosy i fal.
 • To naturalne.
 • Nie powoduje uczulenia, podrażnienia lub oparzenia, ponieważ został dermatologicznie.
 • Może być stosowany w kręcone włosy, kędzierzawy, gładka lub każdy rodzaj włosów. Ponieważ nie tylko wygładza włosy, ale również nadaje połysk, nawilża, łagodzi i napraw.
 • Wady taninoplastia

 • zwykle trwa maksymalnie trzech miesięcy, jak rosną włosy i wydaje korzeń naturalne włosy. Aby zapobiec takiej sytuacji leczenie można retuszować korzeni.
 • Jeśli nosisz włosy miały kolor może się nieznacznie zmienić.
 • Powinny one spędzić kilka dni po zabiegu do farbowania włosów. W takich przypadkach można skorzystać z łazienki koloru.

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  98 − 90 =


  Content Corte de cabelo do eserto Eruptions cutanees vih Oleo rosa mosqueta padron إيجابيات الصورة