Suszarka do włosów kawałki midi 2016: najlepsze pomysły [ZDJĘCIA]

Suszarka do włosów kawałki midi 2016: najlepsze pomysły. Nowy rok, czas na nowy wygląd. Istnieje wiele kawałków do wyboru średnio w 2016 roku, idealny na zmianę wyglądu bez nadmiernego zakłócenia obrazu, a jeśli nie masz odwagę podjąć ryzyko z bardzo krótkim kroju. Długi bob, Carrè i WOB &# 8230; Są to bez wątpienia najbardziej popularny włosy tnie mediów, o czym świadczy wielu piękno wygląda widzieliśmy na wybiegu. Tutaj mamy wszystkie trendy bob na rok 2016.

Wraz z nowym rokiem to jest wspólne między dobrymi intencjami, że kobiety szukają inna fryzura. Jeśli nie odważą się wyciąć bardzo krótkie włosy do faceta, ale jednocześnie nie chcą mieć więcej długie włosy, idealnym rozwiązaniem jest strzyc w średniej długości, nigdy na ramionach. Długi bob i Carre często ozdobione wielkich wybuchów i zamki są dwoma cięciami tendencji 2016. Długi bob, w szczególności, jest jednym z najbardziej ekscytujących fryzury od nowego sezonu, można nosić z wielu niuansów, oprócz tego, że bardzo wszechstronny: to cut, w rzeczywistości, doskonale nadaje się do prostych włosów i kręcone do falowane włosy. Na wybiegach, długo trwa bob z dużą ilością tekstur i bardzo naturalny. On myśli, że włosy powyżej ramion, pozwala zachować sobie kucyk lub wykonywania niektórych rodzajów bardziej wyszukanych fryzur jak zbierane. Można nawet dodać piękne akcesoria do włosów dać inny dotykać piękno wygląda,

Kenzo przykładowo proponuje średnią mokre włosy wybuchów zmierzwione efekt perfectaopara następnym Wiosna, podczas Balenciaga Gucci zaproponowanie długie, pełny Bangs, niemal w stanie pokryć wszystkie swoje brwi i oczu. Innym interesującym wariantem jest Gringe: fryzurę, która charakteryzuje się niosąc otwarte grzywkę i jest bardzo popularny wśród gwiazd takich jak Alexa Chung i Lily Collins i był widziany w modelach paradował dla Topshop i Emanuel Ungaro. Manes pończochy krótkie grzywki, kolejny cięć najczęściej zobaczyć na wybiegach, jest opcja, że ​​dadzą nam bardzo nowoczesny i świeży wygląd. Chociaż bob z grzywka jest zalecane dla osób z proste, falowane lub teksturowanej włosy, kręcone włosy lepiej nie nosić bob z grzywka. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystko wygląda pół grzywy 2016 Jaki jest Twój ulubiony look?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 + 7 =


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Sarveisontelo عيون منتفخة