kręcone włosy: krótkie czy długie? [Zdjęcia]

kręcone włosy: krótkie czy długie?. Kręcone i falowane włosy są piękne, po prostu trzeba, aby zachęcić go do podjęcia dobre cięcie. Wielu ludzi, którzy mają kręcone włosy wolą gładkie i wygładzający włosy tylko do opanowania. To wstyd, ponieważ z dobrą fryzurę, kilka sztuczek i specjalnej opieki można osiągnąć spektakularne rezultaty. Kręcone włosy mogą być długie i krótkie, każda fryzura ma swoje zalety i wady. Wybór należy do Ciebie.

Kręcone włosy ma tendencję do wyschnięcia i wymaga tyle opieki. Kręcone włosy nie mieć dużo kontaktu z głowy, więc jest bardziej wrażliwa. Po umyciu włosy zamiast pocierając suchym ręcznikiem, lepiej zwijać. Suchego wilgoci łagodnie, a następnie używa się grzebieniem nie oddzielają loki. Grzebienie są bardzo ważne zastosowania, które są specyficzne dla włosów z loków. Użyj szampony, odżywki i maski na kręcone włosy. Muszą być produkty o wysokiej wartości odżywczej, jak kręcone włosy ma tendencję do sucha. Można użyć piany, kremy lub woski dać sprężystość, miękkość i połysk loków.

Jeśli masz kręcone włosy, styl afro jest lepiej wziąć średnią włosy lub krótkie włosy, bo to jest bardzo trudne do opanowania włosy z takich małych loków. Jeśli masz falowane włosy i kilka zdefiniowanych loków postawić bob włosy, nie mając dużo loki głośności bob włosy są idealne. Krótkie kręcone włosy mogą wyglądać na wiele sposobów, może przynieść wyraźne szyję i nieco dłużej na szczycie. Pętla powinna być rozłożona na nie zapewni wiele głośności. Możemy też pójść na pixie cut, tu pętla będzie bardzo krótki i będzie znacznie łatwiej się rozczesują.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

63 + = 64


Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron