Ciemna szminka: Kto czuje się dobrze i jak stosować

Ciemna szminka: Kto czuje się dobrze i jak stosować. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się malować ciemne usta, bordowy, fioletowy lub czekolady? Zanim cokolwiek, należy sprawdzić, czy te dźwięki, które sprzyjają lub nie i jak należy je nosić.

ciemna szminka na pewno są wśród swoich "Whislist" Beauty w tym roku, zwłaszcza, gdy zimno przybywa i fantazyjne nosić ciemniejszy odcień na ustach. Cała gama bordo, fioletu, a nawet czekolady, zwykle Wygląda ryzykowny wybór dla urody, ale bez wątpienia wynik może być doskonały. Ale czy te ciemne szminki czuć się dobrze wszystkie kobiety? Są tam małe sztuczki, aby pamiętać przy ich stosowaniu? Dajemy Ci kilka Porady kosmetyczne więc można szukać tych ciemnych warg w całej okazałości.

Szeroki i zróżnicowany zakres Paleta kolorów fioletu, bordo, ciemne czerwienie i brązy, Jest to ryzykowne wybór czasem i dlatego nosić te kolory z wargami tak wyraźna jest ważne, aby utrzymać resztę makijażu Miękkie i stonowane kolory, Zakłady na nago do makijażu reszty twarzy.

Ale, kto by dobrze czuć te ciemne szminki? Zazwyczaj mówi się, że te zbyt ciemne odcienie wyróżniony gładkie i jasne skóry, ale teoria ta została zakwestionowana przez lata, pokazując, że ciemna szminka na jasnej skórze jak księżyc, uzyskać wynik zmysłowy, jakby zostanie przekształcona na jedną noc w fascynujący i tajemniczy wampir.

ciemniejsza skóra lub olivadas, Mogą one mieć większe szanse z tymi ciemną szminką na codzień, jak z czerwonymi ustami, jak Medium i ciemnych odcieni skóry, Są świetne z tych warg barów których mówimy.

Po co było jasne, że ten kolor czuć się dobrze w prawie wszystkich odcieniach dobrze, musimy zadać sobie pytanie, w jaki sposób zastosować?

Istnieje kilka sztuczek, aby stosować te bardzo barwnych odcieni, będąc pierwszym złuszczają usta, można to zrobić we własnym domu, w celu wyeliminowania martwe komórki powierzchniowe i, następnie zastosować Wazelina lub balsamy do ust, płaszcz, aby zapewnić, że usta są uwodnione.

Przed rozpoczęciem malowania ust, musi wyeliminować nadmiar I może lewo wazeliny lub balsamu, to profilowania ciemny szminka samego koloru, które zostały wybrane, wyznaczać cały kontur warg, również umożliwić kolor dłużej.

Nadszedł czas, aby zastosować ciemne szminki, uważając, aby nie wyjść z linii, którą oznaczony profiler, następnie z kawałkiem papieru lub tkance, zrobić małe kawałki i umieścić je w usta, a następnie za pomocą pędzla do innej warstwy ostrożnie.

W ten sposób, pigment dłużej i można nosić ciemne szminki na dłużej, idziesz do odważy?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 2 = 4