Trends barwnik i kolor włosów do 2015: Kolory, które będą [zdjęcia]

Farbować włosy trendy na rok 2015: Kolory będzie. Czasopisma i zawody piękności powiedzieć zawsze jest kolor, który wyróżnia się przede wszystkim o każdej porze roku, ale zawsze podkreślają, że w zasadzie każdy dogaduje. Na wybiegach widzieliśmy, że kasztanowiec jest dźwięk gwiazda, ale oczywiście, modele zazwyczaj bierze swój naturalny kolor. Zresztą widziałem w katalogach trendy fryzjerskie różnorodność kolorów jest nieskończona. Są to kolory dla wszystkich gustów i niuansów ogromne.

rude moc

Rudzielec Kolor, Bez wątpienia jest to jeden z kolorów, które odbywają. Aby można wyglądać dobrze i naturalne należy udać się do dobrego fryzjera. głęboka czerwień z odcieniami pomarańczowymi trzeba. Nawet jeśli chcesz bardziej naturalne wykończenie można dodać knoty w kolorze brązowym. Dźwięki czerwonawy mahoń nie widzi nic oprócz koczków. Długie włosy o naturalnym kolorze czerwonym odbywa się z fal o objętości porady lub loki.

Brązowe włosy, bez wątpienia, jest to najbardziej powszechnie postrzegane. To wydaje się być jednym z najprostszych kolorach do pracy, ale tak nie jest. Brown powinien mieć ładny połysk i ciało. Jeśli masz brązowe włosy ciemny blond lub wyłączyć można postawić na czekoladowy brąz odcień, jeśli chcesz nosić ciemniejsze. Dla tych, którzy chcą jasnobrązowy odcień zalecamy użycie miodu kolorze karmelowy kolor miedziany lub smug. Kalifornijska knoty były bardzo ważna opcja, ale brązowe włosy, ale rzeczywistość jest taka, że ​​nie prowadzą one znacznie.

czarny

Czarny barwnik To nie wydaje się być jednym z kolorów gwiazd na zimę 2014/2015. Jeśli chcemy wziąć barwienia włosów czarne barwniki powinny wybrać bogatym i dać nam ciało i połysk. Czarna wygląda jasne i zdrowe, i jest bezpieczny zakład dla krótkich włosów, BOB lub pixie cut.

Rubios

Wielu z nas marzy długie włosy blond, ale należy uważać, aby przynieść dużo nasze włosy i barwnika, zwłaszcza jeśli naturalne włosy są ciemne. blond trwa bardzo lekkie pociągnięcie platyny, ciemny blond z lżejszych knotów i miedzi. Inną opcją dla blond włosów jest stosowanie gradient kolorów.

odcienie tęczy

Widzieliśmy w paradzie Marc Jacobs, w różnych katalogach znanych i fryzjerskich barwniki niszczyć niekonwencjonalnych kolorach. Knoty w różowe, niebieskie lub zielone i pastelowe odcienie ubrać najbardziej śmiałych głowy.

Co rzuca się kolor włosów? [Test]

Pytanie 1 z 10

Uważasz się więcej:

zmysłowy

słodki

wyrafinowany


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 30 = 36