Niebieski glina: wszystkie zastosowania kosmetyczne


  Niebieski glina: wszystkie zastosowania kosmetyczne. Mniej znany niż inne odmiany, niebieska glina ma wiele zastosowań kosmetycznych. Czy jesteś ciekaw, aby opisać, jakie są ich właściwości? Ta odmiana gliny śmiech właściwości korzystnych, a zwłaszcza do pielęgnacji skóry i włosów. Następnie mamy wszystkie zastosowania kosmetyczne niebieskiej gliny.

  Niebieskie właściwości gliny

  Wiadomo również Rapan, niebieski gliny wytwarza się z jeziora soli pola syberyjski Yesterup. Ta różnorodność gliny, znacznie mniej znany niż inne (zielona glinka rozmów i róża), jest równie cenna: tradycja służy Vuola w zastosowaniach terapeutycznych: Ból mięśni, ból stawów lub zapalenie. W rzeczywistości, to ma również zastosowanie kosmetyczne, szczególnie nadaje się do pielęgnacji skóry i włosów.

  Niebieski glina dla skóry tłustej

  niebieski gliny Jest bardziej agresywny niż inne i dlatego nadaje się szczególnie do działania na skórę bardzo tłustej. Mieszanie dwóch łyżek niebieskiej gliny z łyżką ciepłej wodzie i stosuje się mieszaninę, w pożądanych miejscach, czekając do wyschnięcia, a następnie spłukać. Ta maska ​​jest doskonały zarówno dla twarzy i ciała, pochłania nadmiar sebum i pomaga skórze pozbyć się zaskórników.

  Niebieski gliny przeciwko zapachu

  Coraz więcej kobiet ma przygotować w domu dezodoranty DIY. To bardzo ważne, aby być wykorzystane przeciwko nieprzyjemny zapach naturalny składnik jest niebieski gliny: przygotowuje ciało owija pachami i nogi, można zanurzyć je w wodzie z odrobiną niebieskiej gliny.

  Niebieski gliny przeciwłupieżowy

  Jeśli masz problemy z bardzo tłuste włosy i łupież zaufanie niebieski gliny i ich właściwości. Wlać łyżeczkę niebieskiej gliny w szkle i czeka, osadzają się na dnie, w tym momencie wykonuje się przesącz i wykonuje masażu na skórę głowy przed spłukaniem.

  Niebieski gliny cellulit

  Rozcieńczyć niebieski gliny w małej ilości wody, dodać kilka kropli oleju o barwie pomarańczowej. Mieszać do uzyskania jednorodnej pasty i stosuje się mieszaninę na skórze nalegając na obszarach krytycznych. Alternatywnie, można wybrać ciekłej mieszaniny i rozprowadzić ją na bandaże lub luźnego materiału. Otula ciało z nimi i odstawić na około godzinę.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  3 + 3 =


  Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Intoleranse kaffe Sarveisontelo