Tatuaże na palcach: Symbole i zwroty skopiować [zdjęcia]

tatuaże na palcach pokaz przepych a wśród nich są kobiece wzory są bardzo modne. Wtedy wnosimy symbole i litery na egzemplarzach, każdy z inne znaczenie, ważną okazją, aby pamiętać, lub szczególny dreszczyk.

Czy twoi przyjaciele powiedzieli, że tatuaże na palcach nie są dobrym pomysłem, że boli i nie wiesz co robić? Jeśli chcesz nagrać coś w swoim skóra, Nie przegap naszych pomysłów, z których czerpać inspirację dla Dekoracje ręce. Zaleca się dużo, a wszystkie z nich warto cierpi trochę.

zwroty

Kuszony tatuaże na skórze jest coraz bardziej powszechne, szczególnie jeśli mówimy o zupełnie świeżych wzorów nagrywać w sposób trwały na ciele. Jak w przypadku każdego innego rodzaju tatuażu, wielkość i konstrukcja powinny być starannie badane, nie tylko w odniesieniu do osobistych upodobań, ale także o obszarze chcesz tatuażem.

Zwroty są powszechne. Nie mówić o typowych słów "Love" czy "Believe". Jeśli chcesz być bardziej oryginalne ze swoimi tatuażami, można śmiał namowy do milczenia jako &8220; cii&8221;. &# 8220; Carpe Diem&8221; Jest napisany w języku łacińskim, a także jest bardzo ceniona. Choć tatuaże na nazwach palce nie są zwykle dobrym wyborem, zawsze jest ten, kto chce nosić na skórze zawsze nazwa od kogoś, kto chce.

symbolika

Kategorii, która jest bardzo ciekawe tatuaże symbole na palcach. Najbardziej popularne są w formie diament, serca lub krzyże. Oni uważnie śledzić rysunki przedstawiające twarz kota lub wilk, Oprócz bardziej ogólne.

Nie zapominamy przykłady obejmują symbol nieskończoności, gwiazdy, kotwice, kwiaty i drzewa, zarówno czarno w różnych kolorach. Dla najbardziej odważnych kobiet, istnieje wiele małych, piękne i oryginalne tatuaże jak różaniec skrzydła anioła, babeczki, strzały, półksiężycem i klatki ptak.

A ty, co myślisz o tym tendencja? Przejrzyj nasze galeria zdjęć znaleźć wiele pomysłów skopiować dotyczące tatuaże na palcach. Co lubisz najbardziej?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

25 − 23 =


Bol owulacyjny pid Content Danacol laxatif Eruptions cutanees vih Madre frasi