Bangs paradował: 10 pomysłów zmienić swój wygląd w 2017 roku


  Czasami dotyk może sprawić, by nasz wygląd zmienia się całkowicie, a tkwi w szczegółach jest kluczem do osiągnięcia całkowicie pochlebne wygląd. Jedną z tych zmian jest grzywka, która daje wiele możliwości do wyboru, bez konieczności podejmowania ryzyka. Jeśli chcesz zmienić swój wygląd to 2017, Nie przegap 10 pomysłów grzywka paradował.

  1. Daring

  Jednym z trendów w flequillos wzorowane na ten rok, zwłaszcza jeśli masz pixie cut, ma mieć bardzo gęsty, wyblakły. Tj wziąć kosmyk włosów biegnącą od środka głowy do czoła i cięcia warstw, aby dodać objętości. Styl ten jest skierowany przede wszystkim do odważnych kobiet, którzy są gotowi wziąć na świecie.

  2. Tradycyjne

  Inną opcją dla kobiet z krótkimi włosami jest odwołać się do tradycyjnego, czyli mieć taką samą część włosów powyżej ale bez uciekania się do warstw. Jednym z plusów tego stylu jest to, że można wyciąć skąd chcesz idealnie pasuje do twojej twarzy i że nie daje zbyt dużo objętość robi idealny do okrągłych twarzach.

  3. Adaptacja

  Jeżeli jesteś praktyczna kobieta że szukasz dla wygoda bez utraty elegancji, można zdecydować się na krótką grzywką na bok. Jedną z głównych zalet jest to, że estetycznie jest pośredni cięcie między niewinnością grzywką i determinacji grzywką na bok, więc można dostać niektóre z obu konotacje.

  4. Nowoczesne

  Innym doskonałym rozwiązaniem jest pozostawienie długie grzywki i desfilarlo z policzka, dzięki czemu można tworzyć Wysokość fali w uchu. Opcja ta jest szczególnie odpowiedni dla kobiet, które lubią długi bob.

  5. ostry

  Jednym z trendów tego roku 2017 są ostre cięcia, które mają zastosowanie do grzywki będzie niezbędne, aby przejść do mody. Tak, w tym przypadku powinna być znacznie paradował bardziej widoczne w poprzednich przypadkach, tak więc kąt natarcia musi być bardzo wyraźny.

  6. Naturalne

  wiruje Są straszny problem dla wielu kobiet jest to, że z nimi jest niemożliwy nam linia gdzie chcesz. Na szczęście mamy idealne rozwiązanie: paradujących nasze grzywkę dokładnie dostosowanie po ich naturalnej postaci. Chodzi o to, aby zobaczyć, gdzie otwarte i stamtąd rozpocząć marsz oczy jak wysokość lub na początku policzków.

  7. Falista

  Jeśli masz faliste lub kręcone włosy Należy również paradujących swoje grzywki, jeśli chcesz zmienić swój wygląd, a to mały akcent pomoże Ci stworzyć bardziej podkreślone loki. Tak, w tym przypadku trzeba będzie desfilarlo wysokość ujścia które mogą być utworzone również.

  8. Extrovertido

  Zmęczony zawsze nosić grzywkę jak? Następnie należy zachęcać i wyrzucić z powrotem aby uzyskać o wiele więcej zabawy obraz. Aby to osiągnąć można dopasować fryzurę i grzywka maszerować razem odpocząć. Oczywiście, należy użyć żelu lub sprayu utrwalający Ci ostatni cały dzień.

  9. Elegante

  Jeśli masz długie włosy i bardzo capeada, to najlepiej zdecydować się na maszerowali bardzo subtelne. Wysokość zależy od twojej twarzy, choć zwykle zwykle bardzo pochlebne z nosa.

  10. Angelical

  Dla kobiety chcą uzyskać anielską twarz, grzywka maszerowali z policzka To daje dużo światła właśnie dlatego, że narażają wiele twarzy. Tak, to będzie konieczne, aby być bardzo zintegrowany z resztą grzywą celu uzyskania pożądanego efektu. Odważ się spróbować!


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 9 = 16


  B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Eruptions cutanees vih Lara lieto Massagem na próstata como fazer