Fryzury dla kwadratowej twarzy kobiet 2014 [zdjęcia]

Fryzury dla kwadratowej twarzy kobiet 2014. Wraz z nadejściem lata ochotę na nową fryzurę lub na jesieni. Nowy Oczywiście, nowa fryzura. Przy wyborze idealnego fryzury na naszej twarzy, musimy wziąć pod uwagę kilka rzeczy: że mamy do czynienia, nasz typ włosów, nasz styl życia&# 8230; Nie to samo mam czasu czesać włosy niż nie mając go. W EllaHoy liczysz wszystkie idealne fryzury dla twarzy kwadratowych na 2014 rok.

Idealny krój dla kwadratowej twarzy Są to ci, którzy zmiękczyć twarde kąty twarzy. Należy unikać bardzo ostre cięcia i grzywkę zbyt tępe i bardzo proste. Ludzie z kwadratowej twarzy może prowadzić długie i krótkie włosy, ale zawsze miękką, krótko po skalowania nominalnej. Długie i nierówna grzywka również pomóc złagodzić kwadratowych szczękach. Asymetryczne bobsleje są idealne do twarzy kwadratowych, czyli część powinna być nieco dłuższa niż druga, uniknąć cięcia włosy na wysokości szczęki. Chociaż można nosić długie lub krótkie włosy, najlepiej pozostawić do kwadratu twarze są długie i pół grzywy. Najlepszy jest asymetryczna grzywka i tępy, ponieważ zmiękcza twarz i część nie tak dużo.

Unikać zebrane i ogony bardzo proste włosy, to fryzury, które są gorsze, a jeszcze bardziej w ramce twarz i nadać mu bardziej surowo. Możesz zajrzeć na słynnej fryzury z kwadratową twarz jak: Megan Fox, Demi Moore, Paris Hilton, Gwyneth Paltrow, Keira Knightley&# 8230; Nie przegap naszej galerii, aby zobaczyć fryzury idealne dla kwadratowych powierzchni na rok 2014. Uwagi fryzury, które najlepiej pasują do ciebie.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

32 − = 24


Content Eruptions cutanees vih Oleo rosa mosqueta padron Perdite di liquido maleodorante ombelico إيجابيات الصورة