Najlepsze kosmetyki, aby rozjaśnić włosy stopniowo [ZDJĘCIA]

Najlepsze kosmetyki, aby rozjaśnić włosy stopniowo. Teraz, gdy nadchodzi lato wiele kobiet rozjaśnia włosy naturalnie przez słońce. Jeśli chcesz osiągnąć ten efekt, o każdej porze roku, istnieje kilka produktów na rynku, które wyjaśniają włosy stopniowo. Takie produkty są idealne dla blondynek lub kobiet z jasnymi włosami, chociaż można go również używać brązowych ludzi wynik nie jest tak skuteczny. Tutaj powiemy Ci jakie produkty i techniki są bardziej &8220, w&8221; aby rozjaśnić włosy.

Nosić włosy z nutą słońcu jest możliwe przez niektórych produktów, które pomagają nam aby rozjaśnić włosy stopniowo. Produkty te nie są niczym agresywny i ma postępującą krzyk, stopniowe i bardzo naturalny. Płukania wyniki pojawiają się stopniowo, jak idą przez zastosowanie produktu. To pozwala nam kontrolować kolor i jasne, że chcesz.

Na przykład: produkt Sunkiss Jelly L'Oreal Casting , (Jak podano na ich stronie internetowej) &8220, formułuje się z niskim stężeniem środka czyszczącego, a mniej agresywne w stosunku do włókien włosów niż tradycyjne środki wybielające lub wybielaczy&# 8221;. Ten konkretny produkt nie jest tak barwienia jako tradycyjnego wybielacza. Płukanie końcowe zależy od naturalnej podstawy włosach, jak również &8221; Wyjątkowość Jelly Sunkiss żel przeciw sprayu rozjaśniającego jest to, że można kontrolować swoją aplikację. Można uzyskać efekt, który chcesz zastosować produkt z rąk chronionych przez rękawice, gdzie chcesz: można stosować na całym włosy na łączną wygląd #sunista, można zastosować go w niektórych knotów na końcach lub niedoprzędów wokół twarzy dla dotyk jasności do twarzy bardzo naturalnie.&8221;

Produkty są idealne do rozjaśniania blond lub lekkim brązowe włosy, ciemne włosy nie są tak skuteczne i trwa znacznie dłużej. Należy pamiętać, że stopniowe barwniki są trwałe, jak każdy barwnik. Polecam również korzystanie suche włosy, nie mokre.

Inne produkty rozjaśniające włosy są klasyczne podpis INTEA. Na przykład: Rumianek INTEA Natural Blond, Jest to preparat o istocie i ekstraktu z kwiatów rumianku, który stopniowo rozjaśnia włosy z ciemnego brązu na naturalny blond. Posiada również postępującą wyjaśnione, aby wybrać sygnał do smaku w zależności od aplikacji. Powinno być jasne, że nie jest barwnikiem i stosowane bezpośrednio, bez mieszania. W ramach tego samego zakresu, który Camomila INTEA Refleksje Rubios, na naturalnych odruchów. znak John Frieda Mają progresywną linię produktów rozjaśniania, zwany Sheer Blonde. Sprawdź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkie produkty.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

28 − = 24


Content Danacol laxatif Madre frasi Oleo rosa mosqueta padron Sarveisontelo