Tatuaże dla kobiet zwrotów i wzorów do wyboru stóp [zdjęcia]

Tatuaże dla kobiet stopy zwrotów i wzorów do wyboru. Chce zrobić sobie tatuaż, ale nie chcą być zawsze zobaczyć i niezbyt krzykliwe? Można spróbować tatuaż na stopie, który jest niewiele, opierając się na dziesięciu fraz lub wzorów.

Wśród wielu pomysłów, które możemy wybrać, istnieje wiele mody tatuaże dla kobiet, jeden z najbardziej ukrytych części, ale aby je zmysłowe ciało, nogi. Faktem jest, że nie można zrobić wielki tatuaż ze względu na brak miejsca, ale można wybrać jeden z wzorów i zwrotów dla tego obszaru ciała oryginalny i odmienny. Chcecie wiedzieć, co? Czytaj dalej!

Zwroty, które mogą coś znaczyć dla ciebie lub inspirować lubisz sobie na wyrażenie podbiciu „Wiara, Nadzieja & kocham ", jak mantra życia, lub na zewnętrznej stronie stopy, jeden tatuaż „Wszystko było piękne” a na drugą nogę, „I nic nie boli”, zobaczyć życie z pozytywnego punktu widzenia.

"Free Yourself", jednym słowem na każdej skórze pięty to kolejny pomysł z najbardziej oryginalnych, które można tatuaż, „Niech to będzie”, „Masz tylko jedno życie”, "Carpe Diem", wiele inni są zdania, że ​​można zrobić sobie tatuaż na jednej nodze lub rozdzielić je na dwie części, w zależności od tego, gdzie chcesz umieścić oryginalności.

Foot Tatuaże wzory

Mimo tego obszaru ciała nie można zrobić zbyt duże tatuaże, z braku miejsca, zawsze można wybrać górnej części stopy i wyciągnąć cię co chcesz, albo grać na obu stopach, czy tylko jeden.

tatuaże piórko najczęściej występują w tej części ciała, która może rozpocząć się w kostce i przejść spada na nogę, jak bransoletka. nuty, jak wynik, są one również dobry pomysł, aby zrobić sobie tatuaż na podbiciu stopy, ponieważ idealnie pasuje do tego obszaru.

uczynić pół motyla na nóżkach, aby wyglądać cały się do nich przyłączyć, to kolejny pomysł, jak oryginał lub ślad stopy wspiąć się pieszo do kostki, albo proste i łatwe gwiazdek obok palców, istnieje wiele wzorów, wśród których można wybierać.

Jeśli chcesz być zupełnie inna i tylko zobaczyć tatuaż kiedy chcesz, wybierz podeszwa zwrócić wam serce, gwiazdę lub co chcesz, ponieważ będzie to tylko wtedy, gdy podnieść swoją stopę nad ziemią lub siedzą.

Istnieje wiele pomysłów tatuaże dla kobiet na stopie, z którego można wybrać, ale Czy jesteś bardziej frazę lub projektu?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 5 = 2


Intoleranse kaffe Sarveisontelo إيجابيات الصورة ستائر المطبخ عيون منتفخة