Długie Włosy Tnie modę na wiosnę / lato 2016 [ZDJĘCIA]

długie włosy tnie modę na wiosnę / lato 2016. Mimo wysokich temperatur, są kobiety, które nie chcą zrezygnować z długich włosów. Na wiosnę / lato 2016 istnieje wiele ciekawych propozycji dla długich włosów. Są fryzury, które odgrywają z tomów, skalowane kawałki, paradował&# 8230; W ogóle, jeśli nie chcesz, aby wyciąć długie włosy, nie wiele się zmieni, ale to prawda, że ​​można dać inny powietrza z dodatkami, fryzury i wykończeń. Odkryj z nami długie fryzury najmodniejszych w tym sezonie!

Zaczęliśmy długie fryzury z prostymi włosami: Proste włosy potrzebuje jakiś ruch, jeśli chcesz uzyskać efekt o nazwie &# 8220; wierzba płacząca&# 8221;. Aby dostać jakiś ruch należy postawić na asymetrycznym kroju lub skalowane. To ostatnie cięcie w szczególności koncentruje się na tylnej części szyi i przednich pęczków. W tego typu linii cięcia będzie centralnym i powinna być zgodna z naturalną skłonność korony i muszą być doprowadzone poprzecznie do swojego ulubionego kierunku. Wykonać proste włosy wymaga posiadania super zorganizowane i lśniące włosy, aby zapobiec elektryzowaniu się włosów włosy to trend, który pomoże: Spojrzenie tłumienia efektu. Po prostu trzeba wziąć wszystkie włosy do tyłu i mokre włosy z użyciem żelu lub pomada i voila!

Naturalne długie włosy jest jednym z ulubionych fryzury i koloru na sezon 2016. Jest to również fryzury noszone przez wiele osobistości tej chwili, jako model Gigi Hadid. Aby osiągnąć naturalny i niechlujny wpływ na włosy, nanieść niewielką ilość wody z solą na suche włosy, więc można grać jakiś wpływ fal. Długie fryzury widać uprzywilejowanych jeśli grasz z kolorze. Istnieje wiele technik barwiących, które mogą być dostosowane do rodzaju włosów. Jeśli masz małą objętość we włosach, można dodać kolor asymetrycznie, aby uzyskać więcej ciała. Wreszcie mamy kręcone długie włosyJeśli masz szczęście wystarczy, aby mieć długie kręcone włosy, nie można ignorować, nawet w najtrudniejszych przypadkach. Trendy wskazują, że skala cięcia, która koncentruje się na górnej części kubka i nici twarzy należy wyciąć symetrycznie jest wykonany. Jeśli masz kręcone włosy, decyduje się nawilżać długie włosy i pozostawia naturalną objętość włosów, to wierzyć lub nie, ten rodzaj grzywy to ogólna tendencja. Odwiedź naszą galerię zdjęć, aby zobaczyć więcej długie fryzury &8220, w&8221; sezon wiosna / lato 2016.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

45 − = 35


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos Madre frasi إيجابيات الصورة