Naturalne przedłużanie włosów: Pielęgnacja

Naturalne przedłużanie włosów są idealne dla pięknej i godnej pozazdroszczenia włosy, ale wymagają bardzo szczególnej opieki, aby utrzymać je w dobrym stanie i są one o wiele bardziej delikatna niż syntetyczne. Jeśli po prostu umieścić rozszerzeń lub myślisz o tym, nie przegap troska o naturalne przedłużanie włosów. Są one pozostać jako pierwszy dzień!

Pielęgnacja naturalnych przedłużanie włosów

1. Rozplątać włosy z zębami grzebienia

Miej pogmatwane rozszerzenia będzie jednym z pierwszych celów wyznaczyliśmy sobie do opieki nad nimi. Tuż przed umyciem włosów moszczu szczotkować je usunąć wszystkie węzły tam może być. Zazwyczaj najlepiej jest użyć grzebieniowe zęby rozmieszczone, chociaż można również użyć jednego specyficzne dla rozszerzeń.

3. Użyj odżywki

Na szczęście, naturalne przedłużanie włosów mają tę zaletę, że jest w stanie je traktować podobnie do włosów. Dlatego dobrym pomysłem jest użycie odżywka czasami uzyskując połysk i nawilżenie. Tak, jeśli spłukać włosy zawsze należy zrobić unikanie spadek wody z wielką siłą o rozszerzeniach, gdyż w przeciwnym razie mogą pojawić się nowe uwikłania.

4. Za pomocą konkretnych produktów

Najlepiej, aby uniknąć błędów przy wyborze produktów jest zapytaj naszego stylisty lub fryzjera. Ci, którzy będą nas polecić być nieco droższe niż normalne, ale warto, jeśli chodzi o przedłużenie okresu rozszerzeń dla którego również płatnych dobrą sumę pieniędzy.

5. minimalizuje stosowanie płytek

Jeśli chcesz, aby rozszerzenia trwać długo, ideałem jest Pomijając suszarki i żelazaa przynajmniej używać minimalna moc. Nasza rada jest taka, że ​​tylko wysuszyć włosy ręcznikiem i niech wyschnięcia.

7. spać, oplot

I wreszcie, przed pójściem do łóżka trzeba zrobić koński ogon lub warkocz, aby uniknąć wzbudzania nawiedzany splotów włosów. Po przebudzeniu, musisz go zdjąć i uczesać delikatnie od korzeni do końcówek


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

7 + 1 =


Content Corte de cabelo do eserto Eruptions cutanees vih Oleo rosa mosqueta padron إيجابيات الصورة