Jak wyprostować włosy bez ciepła w 5 krokach


  Jak wyprostować włosy bez ciepła w 5 krokach. Wykonać proste włosy mogą być trudne, zwłaszcza jeśli masz kręcone lub lekko chrupiący. Korzystanie z żelazka i suszarki do włosów ostatecznie pogarsza nasze włosy, ale istnieją pewne sztuczki, aby wyprostować włosy bez użycia ciepła. Odkryj z nami te pięć kroków, aby przejść z gładkiej, lśniącej sierści!

  1. Wybierz odpowiednie produkty

  W celu osiągnięcia proste włosy bez ciepła możemy zdecydować się na stosowanie określonych produktów. Obecnie istnieje wiele produktów, takich jak szampony, odżywki, balsamy do włosów prostych, które pomaga nam rozplątać węzeł i sprawia, że ​​włosy mają delikatniejszą teksturę.

  2. Za pomocą maski

  Maski do włosów są idealne do zrewolucjonizować tekstury włosów. Wybierz stosuje się go raz w tygodniu po użyciu szamponu i kondycję. Można kupić maskę lub kręcone włosy, zrób to w domu z awokado, olej macadamia lub oleju kokosowym, składniki te mają wiele właściwości kosmetyczne i naprawy uszkodzonych włosów.

  3. Wybierz starannie szczoteczkę

  Wybór odpowiedniego pędzla dla naszych włosów nie jest tak prosta. Istnieje wiele rodzajów grzebieni i szczotek, a każdy model jest przystosowany do włosów i funkcji. Zdyscyplinować włosy gładsze i mieć pomysł rozwiązaniem jest wybranie grzebień z czystej łatwością, lepiej jeśli jest drewno. Ten rodzaj grzebienia jest wsparcie podczas korzystania z dobrym produktem d wyplątać.

  4. Za pomocą suszarki rozsądnie

  Spróbuje użyć suszarki do włosów w temperaturze niezbyt wysokiej, korzystnie zimnym powietrzem: Będzie kosztować więcej czasu, ale twoje włosy będą mniej uszkodzone przez ciepło. Należy również pamiętać, użycie specjalnej dyszy suszarki do włosów i kierowania powietrza od góry do dołu.

  5. oswaja elektryzowaniu się włosów

  skwierczeć Jest to jeden z najtrudniejszych problemów oswoić włosów. Aby to zrobić wykorzystania zasobów naturalnych lub konkretnych produktów, aby wygładzić mieszków włosowych. Można również zdecydować się na zabiegi, takie jak japoński prostowania lub keratina. Te zabiegi pomogą Ci mieć proste włosy dłużej.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  − 4 = 6


  Bol owulacyjny pid Content Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة