Jak prawidłowo golić z ostrzem

Jak prawidłowo golić z ostrzem. Teraz jesteśmy w lecie musi nosić ciało dobrze ogolone i sprawne, a prawda czasami jest dość &# 8220; roll&8221; zdawać sobie sprawę z woskowanie, ale dotyka i więcej o tej porze roku. Ostrze depilacja nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale czasami możemy rozwiązać wiele problemów. Jest to najlepsze metody Tweezing od dłuższego czasu, ale jeśli jesteś w pośpiechu można użyć noża. Powiemy Ci, jak prawidłowo golić z ostrzem.

Kosmetyczka nie radzę golić nóż, ale wyobraź sobie, że jesteś na wakacjach i widzisz, że twoje nogi mają włosy zbyt krótki, aby wosk, Więc co robimy? Jeśli masz depilator elektryczny można go używać czy może można kupić depilatory. Alternatywnie ostrze, dzięki czemu Twoja skóra cierpi minimalne uszkodzenie, można śledzić kilka wskazówek, które mam poniżej:

Specjalne brzytwy użytku dla kobiet, ponieważ mają głowę co się rusza i może poruszać się znacznie lepiej dla skóry. Na rynku istnieją różne firmy, które oferują tego typu ostrzy i zawierają kilka podkładek żelowych, aby ułatwić jak Venus Breeze golenia. Inne Ostrza są szczególne dla skóry wrażliwej i niemal wszystko nosić ze sobą zapasowe ostrza. Po zakończeniu golenia należy dokładnie wyczyścić ostrze i pozostawić do wyschnięcia. Jest to istotne dlatego, że ostrza są trwalsze i nie powodują nam cięć. Ostrza okresowo wymieniane. Nie używać dezodorantu po goleniu, odczekać kilka godzin. Również użyć kremów zawierających alkohol lub perfumy, najlepiej jest postawić na żelu ale vera lub po depilacji.

Jak widać maszynki do golenia z makijażem jest łatwe, szybkie i czyste. Jednym z jej największych buts jest to, że włosy rosną szybko, jak tylko pół cięcia korzenia. Co z tobą metody usuwania włosów używasz?


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =


Content Danacol laxatif Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Madre frasi