Jak zastosować czarną szminkę


  Jak zastosować czarną szminkę.Zobaczmy, jak używać szminki czarny: ciemne usta to trend, który rozprzestrzenia się dosłownie w ostatnich miesiącach, a na następny zimnej porze roku. Na wybiegach widzieliśmy wiele modeli z ciemnych warg barów. Oto jak stosować i używać szminki w kolorze czarnym, który musi być zrównoważone z resztą makijażu, o eleganckim wyglądzie.

  czarna szminka: Tak czy nie?

  Bary ciemne usta Są bardzo modne tej jesieni / zima 2015/2016, a wśród wielu ciemnych odcieni oczywiście nie może zabraknąć czarny. Ten rodzaj szminki, wbrew powszechnemu przekonaniu, nie powinna być sprowadzona wyłącznie do Halloween, ponieważ jest dość wyrafinowany i elegancki gdy są stosowane w odpowiedni sposób. Oto niektóre tajemnice aplikacji.

  złuszczają usta

  Jest to konieczny krok poprzedzać każdy makijaż warg, ale w szczególności w odniesieniu do barów ciemnych warg jest istotne, że usta są idealnie złuszczony i czyste, w celu zapewnienia stosowania łatwiejsze i bardziej jednolite. Złuszczają usta po prostu trzeba mieszać kawę, olej i trzciny cukrowej.

  Kontur ust ołówek

  Aby zapobiec rozmazywaniu szminki i sprawiają, że ostatni makijaż powinien używać kontur warg ołówka w czarnym kolorze. Jeśli nie masz specyficzny ołówek warga, można użyć jednego przeznaczonego dla oczu.

  Użyj pędzla do ust

  Na bezbłędne i precyzyjnej aplikacji można pomóc za pomocą pędzla wargi, wystarczy tylko zwilżyć pędzlem na szminki i iść ostrożnie stosując produkt bez odchodzenia od konturu.

  równoważenie makijaż

  Być inspirowane przez wygląd kosmetyczny z czarną szminką ma nosić Rooney Mara: Aktorka włosy są zbierane wystawiając twarz i korzysta z bazy, która daje przezroczystą cerę, i skupia się na makijażu usta i brwi (dobrze zdefiniowany). Rezultatem jest elegancki bon ton ymuy.

  nagie usta i czarne oczy

  Idealny do noszenia czarnych warg makijaż jest użycie cień do powiek w odcieniach brązu, miedzi lub nago i usta w kolorze czarnym&# 8230; Ten makijaż jest idealnym miejscem na wygląd wieczorem. Nie remarques oczy odcienie Zastosowanie lekkich i dyskretny eye-liner i nie bardzo wyraźny.

  Czarna szminka i brokat na dotyk powiek

  Ubrana w czarną szminkę jest jednym z prostych sposobów i szybkie aby zmienić makijaż w minutę. Oko wykorzystuje neutralny odcień z akcentami brokatem. Przez dotyk grunge można upuścić włosy i twarz trochę bliżej.

  Dramatyczny makijaż

  Przez bardzo zmysłowym pięknem i bardzo dramatyczny makijaż stosowania szminki czarne, a efekt lakieru błyszczyk. Potem robi smokey oczy intensywnych odcieni czerni i dodać kilka fałszywych rzęsy na bardzo atrakcyjnym wyglądzie.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  43 − = 36


  B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Erstatning for kød Madre frasi Massagem na próstata como fazer Perdite di liquido maleodorante ombelico