Kat Von D: Jej 25 pomadki trend 2017

Każdy szanujący się fan urody adoruje Kat Von D, ponieważ słynny amerykański tatuażysta pochodzenia meksykańskiego zrywa ze swoim namiętnym linii kosmetycznej. Ale Kat Von D nie jest zadowolony z tego, co już masz, a rozpocznie się w 2017 roku w sumie 25 nowych odcieni szminek które będą dodawać do istniejących 29, a które mają szeroki wachlarz unikalnych, pochlebne, wybuchowych i niesamowitych kolorów. Będzie to zrobić poprzez jego sławny Everlasting Pomadka w płynie, Szminki płyny stały się tak znane w ostatnich latach.

Nowe kolory wieczne Ciecz Pomadka Kat Von D

W 2008 roku, Kat Von D rozpoczął współpracę z Sephora z utworzeniem czterech odcieniach czerwieni szminki i w 2015 roku słynny tatuażysta jak Lady Gaga i Miley Cirus już wprowadza na rynek Pierwsza pełna linia makijaż i to nie trwało długo pozycję na rynku jako jeden z najbardziej znaczące marki kosmetyczne z ostatnich czasów. Wiesz dlaczego?

Po pierwsze, kosmetyki Kat Von D są w pełni weganie, tak, że w 100% wolny od okrucieństwa zwierząt. Po drugie, Everlasting Pomadka w płynie w szczególności mieć kremowa konsystencja blask, tak wielki poślizg na ustach, ale mają matowe wykończenie niesamowite. Po trzecie są długotrwałe, W ciągu 24 godzin! I wreszcie, są formułowane z naturalne składniki pomóc opiekę dla warg, takie jak witamina E i nasiona słonecznika.

nowy 25 Kolor szminki wieczne Ciecz pomadki Są szeroka paleta kolorów od Nagość i mątwy, przez korale, czerwone i fuksji do ochłodzenia tonów jako niebieski, fioletowy i szary. Obejmuje to również kolor oczekiwany przez wszystkich miłośników makijażu i bardzo trendu: Złoto Skool, jasny złoty szminka, która zachwyci tych z brokatem skierowany do makijażu lub kosmetycznym trendu z arkuszami złotem.

Stawiamy, że większość kolory będą tendencja, i że nie ma kto zakochuje się w kolorach takich jak Sanktuarium, XO lub Lovecraft. I być może wielu innych odważą tylko korzystać z najbardziej kreatywnych, takich jak Plan 9 lub Dager, ale prawda jest taka, że ​​jeśli chcesz zachęcamy nie zatrzymać się z pragnieniem, ponieważ są one niewiarygodne.

A jeśli masz pasję do metali, zalecamy dwa: złoto Skool kochamy błyszczące wykończenie i ma zero, neutralny szary, które kochamy i mamy nadzieję, że jednym z modnych kolorach 2017.

Możesz być także zainteresowany:

Hologram usta: Jak osiągnąć efekt i lepsze produkty

Too Faced cienia paleta tworzy największy


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 4 = 5


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Perdite di liquido maleodorante ombelico