Side Braid: jak to jest zrobione i lepsze pomysły

Side Braid: jak to jest zrobione i lepsze pomysły. Czy istnieje coś prostsze i resultón oplot z boku dać szyk, czeska czy przypadkowy dotyk okiem? Nie wierzę! Dlatego niech nauczy cię i daje pomysły, aby przejść doskonałe. Zaczęliśmy!

Oplot z boku jest niezwykle wszechstronny fryzurę, trzeba tylko wiedzieć, jak to zrobić, ponieważ istnieje wiele stylów i pomysłów, które wystają z tej fryzury, z bohemy dotyku, poprzez najbardziej elegancki i romantyczny. Ten warkocz z boku, wykonane krok po kroku, może być miękki i potargane, padając na jedno ramię, ale również do poprawy prosty koński ogon lub dodać osobowość i styl do rozpuszczonych włosów. Aby zorientować się, co mówimy, najlepiej można zrobić, to spojrzeć Pod galeria zdjęć wnosimy z fryzury warkocz z boku i patrzy z gwiazd na banknoty.

Oplot strona jest idealny dla długie włosy, czy gładka, zaciśnięty lub pofałdowany, i jest ulubionym fryzury gwiazd, które często wybierają to pozować na czerwonym dywanie lub w ich codziennym życiu. Kristen Stewart na przykład przed strzyżenie, lubił niosąc małą boczną oplot z karku dać ruch do rozpuszczonych włosów; więc ma Jessica Alba, podczas Emma Watson styl zbliża warkocz z boku, aby poprawić bułkę.

Dla miłośników klasycznych warkoczy bocznych, idealny to niech kilka aspektów uciec dać tę fryzurę odrobinę więcej romantyczny i hiperfemenino; dla tych, którzy wolą podążać za najnowszymi trendami, najlepsze są warkocze jodełkę lub francuski lub włosy odciąga poprzecznie, ale urządzony z plecionki ubocznych, jak często robią Gwiazdy.

Ale jak warkocz z boku jest wykonany? Jest zalecany jako pierwszy krok i nie zrobić warkocz wokół szamponu, to lepiej niech dni mijają. Wszystko czego potrzebujesz to szpilki do włosów, lakieru do włosów i guma, do każdego z trzech warkoczy bocznych, które przedstawiam poniżej.

Klasyczny Braid Side

Czesanie włosów i umieścić to wszystko z jednej strony, wolisz, dzieląc ją na trzy części; zaczyna zrobić warkocz z zablokować najbliżej ucha, przechodzących przez jedną z zewnętrznych nici, przechodzącej przez środek. Następnie wybiera się ponownie poza zamkiem i umieścić go w środku, robi kroki, aż dojdziesz do końca włosa, zbierając je z włosów gumką. Niewątpliwie klasyczny warkocz z boku to najprostszy, ale nie mniej skuteczne.

strona pasma kolec

Niewątpliwie jednym z najbardziej znanych wśród fryzury „Beauty uzależnieni”, strona jodełkę warkocz jest nieco bardziej skomplikowane do zrobienia. Pierwszym z nich jest przeczesać włosy i umieścić go na jednej stronie głowy, po czym z gumką taki sam kolor jak włosy dokonania kucyk. Gotowe Wielożyłowego podzielono na dwie równe części, przy małej pęku na zewnątrz jednej z dwóch części; Następnie należy umieścić blokadę między nimi, które oddzielone wcześniej, wykonując tę ​​samą operację biorąc zamki po obu stronach. Dalej robić kroki do końca włosa, podnosząc go z innej gumy, nie zapominając wziąć trochę lakieru do włosów, aby ustalić wynik.

Side French Braid

Aby zrobić francuski warkocz z boku, rozpocząć karku, dzieląc włosy na dwie części, aby podnieść po jednej z nici, które dzielą się na trzy części, co czyni je klasyczny warkocz. Przybywając w środku plecionki, że zawiera kolejną blokadę, podjęte od głównej części. Przybywając w tym momencie, po przeciwnej stronie głowy, oplot będzie zajęty wszystkie włosy. Teraz wystarczy umieścić francuski warkocz na jednym z plecy.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

52 + = 54


Bol owulacyjny pid Erstatning for kød Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة عيون منتفخة