Lato 2016 trendy włosy 10 fryzury proste i świeże


  Najprostszym i świeże fryzury tego lata 2016. W tym sezonie trendy gorący włosy mają pochodzić na wszystko smakuje na pewno pokochasz dla jego prostota i świeżość; z włosy w dół aż do MONOS, poprzez różnego rodzaju kształtach i rozmiarach plecenie. Postawić na włosy i zebrano które oferujemy i na pewno zwycięży najbliższych miesiącach.

  Rozpuszczone włosy z warkoczami

  Z pewnością jeśli szukasz łatwego fryzura nie ma to jak włosy w dół, do której można nadać mu kształt wolisz, ale jeśli Twój styl jest gładka i dodać po bokach lub na szyi kilka mini warkocze rozmiar, przyniesiesz mu styl boho festiwalu Coachella najbardziej pochlebne dotyku.

  falowane włosy z ozdobami

  Jeśli zamiast Twój styl jest bardziej klasyczny, ale nie masz zamiaru komplikować zbytnio, można zdecydować się na duże fale włosy po jednej stronie, a po przeciwnej stronie postu ozdobnych typu pin z koralikami, łuku lub letni kwiat.

  niski kucyk

  Inną opcją dla kobiet z długimi włosami, którzy nie chcą cierpieć zbyt gorąco w tych miesiącach jest niski kucyk, zarówno gładkich środkowej oraz bocznej despeinada, może to być sukces na każdą okazję.

  Mini wysoki kok

  Kobiety z midi cięcie Mogą one również daje letni akcent na swój wygląd z Bardzo wysokie chignons. Jeden trik, który nigdy nie jest zapewnienie tego rodzaju zebrał efekt mokro, a jeśli zostawisz kosmyk z kok wynik będzie spektakularne.

  kok z ozdobami

  Kok, oprócz naszego wielkiego sojusznika w czasie upałów, jest jednym z fryzury musi, że nigdy nie wychodzi z mody, a inny styl, w tym przypadku dla tych z długimi włosami, jest zbierany i dodać kilka bardzo oryginalna ozdoba.

  niski kok

  Inny wariant klasyczny kok jest dobrze wycentrowany lub boczne do kark, Idealne na specjalne okazje, takie jak uroczystości; styl jako romantyczny i stylowy zawsze triumfuje.

  warkocz korzeń

  Braid to jedna z najlepszych opcji, gdy włosy zebrane w lecie, zarówno w wszechstronność i jego łatwość wykonanie, ale jeśli masz wątpliwości, możesz zobaczyć, jak zrobić warkocze wszelkiego rodzaju.

  Warkocze korzeń zbierane

  Innym bardzo pochlebne styl, który przetacza się ten 2016 są mały korzeń plecionki wszystko na głowę, nieco pracochłonne, ale również bardzo letni wygląd, a jeśli te warkocze zakończyć w krótkim wysoki kucyk, wynik będzie tak szokujące jak stylowy.

  Semirrecogido warkocz

  Innym rozwiązaniem jest użycie go uruchomić warkocz z tyłu głowy i zakończyć ją do szyi, następnie pozostawić resztę włosy przewiązane niski kucyk. Sztuką jest, aby zostawić kilka luźne kosmyki boki twarzy.

  Zebrane z szalikiem

  Szeroko stosowany suplement te miesiące będzie chusteczki z nadrukiem, można połączyć, jak chcesz, albo z łuku lub rozpuszczonych włosów pasmowej, załączając warkoczyk, itd. Oryginalny akcent do każdego wygląd.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  7 + 2 =


  Content Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة