odchudzanie włosy twarz 7 cięć


  odchudzanie włosy twarz 7 kawałków. Kto ma okrągłą twarz z natury lub bardziej solidnego konstytucji zawsze szuka wskazówek na temat jak schudnąć oblicze, dlatego dzisiaj mamy 7 fryzury wyglądać cieńsze. Być może nigdy nie pomyślał o tym wcześniej, ale włosy, według wyboru kroju i stylu może być bardzo przydatne w tworzeniu nowych geometrii, a zatem również pomóc zminimalizować efekt okrągłej twarzy ,

  1. Długi Bob skalowanie

  Długi bob fryzura jest zdecydowanie jeden z doskonałych kawałków wyszczuplający twarz. Prawidłowa wysokość ramion lub nieznacznie wyższej (lecz nie przekraczającej podbródka). Skalowanie daje nam ruch oczu i pomaga okrągłości. Pętle i loki są zakazane, ponieważ bardziej zaokrągloną twarz.

  2. włosy gładkie i długo

  Długie fryzury i gładka, Mogą być idealne dla odchudzających twarz i włosy, aby nadać ruch, ale bez tworzenia nadmiernej głośności. Ponadto, mając długie włosy pozwala dużo grać z wieloma fryzury, na przykład, w bułce lub w wysokim kucyk. Tak, grzywka jest zabronione, ponieważ zwiększa objętość twarzy.

  3. Asymetryczny Pixie Cut

  Wiele osób mówi, że krótkie włosy nie jest dla osób o okrągłej twarzy, rzeczywiście jak fryzury i wieku Można sprzyjać i szczupła twarz. Zakład do cięcia pixie wzrosła o długim, prostym nici jednej bocznej szyjce i uszu jasnych. Można także tworzyć pewną objętość na czubku głowy.

  4. Cięte Bangs Garcon

  Mniej włosów na ramionach, Oznacza to, że więcej zostanie odkryta szyja, więc nie będzie poczucie optycznie wydłużenie, co jest tylko to, czego potrzebujemy ludzi z okrągłej twarzy. Więc zdecydować się na krótkie fryzury do Garcon młodzieńczy, lekko zaokrąglone i niewielki wolumen. Sprzeciwia grzywką na bok teksturą.

  5. Prosty krój grzywka

  Jeśli lubisz styl rockabilly i chcą nosić grzywkę, możesz zdecydować się na bardzo krótką grzywką połączeniu z długim kroju lub midi, zawsze lekko w górę po bokach. Aby utworzyć geometrię i przywrócić równowagę twarzy można również zwrócić się do stylisty zostawić grzywkę trochę dłużej na boki (do kącika oka).

  6. Mediów Wybiegu pokaz mane

  Paradował służy nieznacznie zmniejszenie objętości włosów. Jeśli masz długie włosy i okrągłą twarz to jest twój idealny krój: Średni i Wybiegu show, zwłaszcza w bocznych pęczków blisko twarzy, który musi mieć gładki wygląd i końce lekko ugięte do środka.

  7. Cut skalowanie przedziałkiem pośrodku

  Midi grzywa rozstał się z jednej strony Jest to bardzo ważna opcja smukłą twarz. Włosy muszą być nieznacznie wspinaczki powyżej tył głowy dać lekkie uczucie asymetrii, a nawet może przerodzić dalej w dół, aby nadać objętość do pęczka po przeciwnej stronie i na dotyk fryzura wahacz.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  8 + 2 =


  Content Eruptions cutanees vih Homme qui se sent femme Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron