10 Produkty kosmetyczne linie niezbędne [Wiele]


  Wiosna i lato to czas, kiedy musimy pokazać naszą najlepszą stronę, ale czasami kosmetyki często ma wysoki koszt. Dlatego przyniesie Ci szereg produktów, które dają jasność na swój wygląd i podkreślają najlepsze swoich funkcji przez mniej niż 20 €. Jeśli chcesz wyglądać świeżo i zdrowego skręcają za bardzo małe pieniądze, nie przegap 10 produktów niskiego kosztu niezbędnego makijażu. Można by je kochać!

  To sok - Essence

  Usta muszą być zawsze dobrze uwodnione, zwłaszcza gdy występują wysokie temperatury w lecie. ten uderzający balsam do ust Jest to część nowej kolekcji juice It z esencja, i oferuje nie tylko smaczne wiśniowy aromat, ale także efekt niezrównanej delikatności.

  Mirage Lip Stylo - Kiko

  Te pomadki, że Kiko oferuje w nowej limitowanej mają kremowy i błyszczące tekstury, plus pakiet luksusowy wykonane przez projektanta futurystycznym Ross Lovegrov. Można wybierać spośród wiele kolorów, To wszystko jest idealne na lato.

  Ombretto Submarine - Neve Cosmetics

  Neve Cosmetics proponuje niesamowitą nową kolekcję zainspirowany syren. Wśród najbardziej interesujących linii Siostry Perły Wyróżniamy cień do oczu proszku ombretto Submarine, który jest w 100% wegańskie i zapewnia efektowne wykończenie.

  Wszystkie Matt Plus - Catrice Cosmetics

  Jeśli mamy podświetlić fundacja na wiosnę / lato 2016 jest bez wątpienia wszystko Matt z Catrice. Jest to jedna z niskim kosztem marki makijażu najbardziej ukochanych osób uzależnionych kosmetycznych.

  Prisma Blush - Medina

  Odrobina koloru na policzkach jest niezbędna w lecie, więc Prisma Blush blusher Medina pokochasz. Jest to produkt z Wysoki stopień pigmentacji Jest oferując czas 24 godziny. Ponadto, rachunki wiele odcieni różni się wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twojej skóry.

  Zakazane Essence Cosmetics Volume-

  Jeśli chcesz uzyskać obszernych rzęsy, nie można przegapić mascara pogrubiającego Zakazane Volume z esencja. wartość Oferuje on jest niesamowity, a jego wydajność jest podobna do innych droższych produktów. Trzeba spróbować!

  szybkie Eyeliner &# 8211; Wycon Cosmetics

  Eyeliner będzie priorytetem to wiosna / lato 2016 szybkie Eyeliner z Wycon pokochasz. Ma wiele odcieni do wyboru, ale zalecamy turkus aby dać oczom orzeźwiający i oryginalny charakter.

  Smokin Hot Pink - Wet n Wild

  znak Mokro n Wild Oferuje on szminek Megalast, które są w stanie dać nam pewne uderzające i sprężyste usta przez cały dzień. W szczególności zaleca Smokin Hot Pink szminka, które dadzą zupełnie efektowne wykończenie. Jest to produkt z obniżona cena za fantastyczny efekt oferuje, więc jest to opcja, że ​​należy wziąć pod uwagę.

  Ti amo 500 &# 8211; Collistar

  jasność Collistar linia Ti amo 500 Jest idealny do oświetlania słodkim uśmiechem całej tej wiosny. Z pewnością będzie to twoje usta wyglądają jak piękne i pożądane gem, zwłaszcza jeśli mają odcień złoty skóra.

  Dot Shock - Pupa

  Dot oświetlacz Shock z poczwarka dać swoją twarz blasku uroczej dla bardzo niska cena. To jest złota kula, w której znajdują się liczne małe kulki produktu, dzięki czemu są bardzo dobrze zachowane do wykorzystania w dowolnym miejscu. Nie wahaj się spróbować!


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 53 = 54


  Intoleranse kaffe Kamasutra 2015 photos Sarveisontelo إيجابيات الصورة عيون منتفخة