Pomarańczowa szminka: Kto wygląda dobrze?


  Pomarańczowa szminka: Kto wygląda dobrze? Szukasz szminka, która jest intrygujący, nowoczesny, ale nie zbyt ekscentryczny? Szminka pomarańczowy to idealne rozwiązanie, produkt kosmetyczny jest koniecznością dla następnej wiosny i latem. Istnieje wiele odcieni i barw w pomarańczowym kolorze każda cera i kolor włosów. Powiemy ci, kim jesteś i jak się lepiej.

  Jak wybrać go jako naszego koloru włosów

  Ale kto ma kolor pomarańczowy jest naprawdę dobry? Na początku musisz wybrać odpowiedni odcień dla każdego koloru pomarańczowego włosów: szminki pomarańczowo-różowy kobiety są lepiej blond włosy, a najbardziej żywe odcienie pomarańczowe wyglądają świetnie na kobiety z ciemnymi włosami i brązowy. Kobiety z rudymi włosami dobrze pasują prawie wszystkie odcienie pomarańczowego, ale należy uważać, aby znaleźć taki, który najbardziej Ci odpowiada w zależności od tonu włosy i cerę. Jeśli masz ciemne włosy czerwony uniknąć kreskowe zbyt jasne usta, to najlepiej wybrać duller tonu i bardziej intensywny kolor, a jeśli masz włosy w jasnym kolorze czerwonym, postawić na kryjących odcieniach.

  pomarańczowa szminka do jasnej karnacji

  Aby wybrać odpowiedni odcień pomarańczowy jest bardzo ważne, aby zwrócić uwagę na kolor cery. Jeśli masz jasną skórę, wybrać naturalny pomarańczowy, unikać szminki mat. Dotyczy upiększyć usta lśniący połysk na ustach.

  Bara pomarańczowe usta i ciemne pończochy skórne

  Szminka pomarańczowy dla kobiet w średnim lub ciemnej karnacji jest idealny, ponieważ podkreśla nasze cechy i kolor skóry. Można użyć pomarańczową szminkę z tonami wolisz. W okresie letnim, opalanie, one podświetlone więcej.

  Pomarańczowy pasek do bursztynowego skóry warg

  Strzeż skórek bursztynowych, bo w zasadzie ten rodzaj cery ukrywa ciepły ton. Więc w tym przypadku lepiej jest zdecydować się na jasny pomarańczowy, intensywne lub nawet czerwony. Wygnać lekkie i pastelowe odcienie gdyż nie sprzyja nic do skóry.

  Kopiowane do gwiazd

  No VIP przynajmniej raz jej nie ma nosić szminki pomarańczowy, to znak, że jest to tendencja, że ​​nie powinno być pominięte. Jessica Alba, Jennie Garth, Emma Stone Olivia Wilde, Miranda Kerr, Heidy Klum i Lady Gaga są wszystkie te fani szminka pomarańczowy kolor elegancki i modny. Łączą one w sobie zarówno naturalnego makijażu, skupiając się na oczach jako strona make-over. Przez cały dzień bar wspólnych wargi pomarańczowym kolorze brzoskwini rumieniec.

  Strzeż zęby

  Należy zwrócić uwagę na zęby jeśli nie masz bardzo biały może zwiększać ryzyko niedoskonałości szminką pomarańczy. Więc najpierw wykonać kilka prostych naturalnych środków, aby Twoje zęby bielsze, a następnie wybrać odpowiedni odcień i fakturę szminki. Jeśli nie masz idealnie białe zęby, uniknąć szminek matowych i zdecydować się na świeżym pomarańczowo i oświetlone.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 60 = 63


  B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Corte de cabelo do eserto Erstatning for kød Eruptions cutanees vih