5 fioletowe szminka na lato 2016


  5 fioletowe szminka na lato 2016. Chcesz nosić inny odcień szminki na sezon letni? Oto pięć szminek w parze fioletowe lato 2016 są idealne dla odrobiną fioletowy do twojego uśmiechu. Kolor fioletowo jest ogólnie oznaczony w miesiącach zimowych, ale w tym sezonie pojawia się w wielu kolekcjach letnich piękna. To dowodzi, że jest to bardzo wszechstronny dźwięk i świetnie wygląda z opalenizny.

  Hot Chocolate MAC Vibe Tribe

  kolekcja Vibe Tribe of MAC Cosmetics To pokazuje, że fioletowo jest świeży kolor na lato 2016. W tej kolekcji znajdują się wargi czekoladowy kolor z odcieniami fioletu. Ma bardzo pochlebne satynowe wykończenie. Ta szminka wyróżnia się doskonale ze złotą opaleniznę.

  Giorgio Armani Rouge D'Armani Numer 601

  Jeśli wybierze Giorgio Armani fioletowe w swojej nowej kolekcji kosmetyków do makijażu jest to, że jest modne. Numer 601 linii Rouge D&8217; zegarków jest nieco ciemnego fioletowe, wyposażony w specjalną technologię kolorów zapewnia, że ​​pozostaje nienaruszona w ustach dłużej (do 8 godzin). Doskonała pomadka, ale chcesz podciąć makijaż stale.

  Intensywne Matte Lip Pencil + Cheek Tone NUDESTIX Raven

  Firma Nudestix Na sprzedaż Sephora oferuje innowacyjne wargi kreskowych. Jest gładkie, kremowe szminki w szczotki, które służy jako lip liner, szminki i formatu rouge. Jest ołówek w jednym. Zapewnia płynną zasięg, wodoodporny i trwa maksymalnie sześć godzin. Mauve ton kolekcji jest Raven. Pochodzi z parkingu-eco jest metalem zbierane, z wielkim wewnętrznym lustrem i jakość ostrzenia.

  Dior Addict Lipstick After Party

  W zakresie Dior Addict Lipstick Masz bardzo fajne mauve z błyszczącym wykończeniem. After Party to dźwięk, warga o kremowej konsystencji, skrzyżowanie szminki i połysk, który doskonale rozprowadza się na ustach. Pozostawia również świetny efekt, który sprawia, że ​​wyróżnia się doskonale garbowania skóry.

  Sephora Rouge Baume SPF 20 Bashful Beige

  Sephora proponuje tego lata 2016 kolor szminki o silnej osobowości. Wstydliwy ton Beige Rouge Baume kolekcja jest fioletowo o średniej intensywności i ma wykończenie bardzo naturalne i piękne. Zawiera także krem do opalania SPF 20 który jest idealny do tego luzcas ciągu dnia w lecie.


  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  + 65 = 66


  Madre frasi Massagem na próstata como fazer Oleo rosa mosqueta padron Perdite di liquido maleodorante ombelico رمز الريشة