Długie kręcone fryzury w 2014 roku: Co to trwa? [Zdjęcia]

Długie kręcone fryzury, trendy 2014. Klasyczne długie kręcone włosy tendencja się utrzyma, ale dać inny dotyk z nowymi trendami, nie ryzykując zbyt wiele.

Kręcone włosy zostały klasyczny przez całe życie, i że kobiety, które noszą długie włosy dostać z tego typu włosy, potem bardzo trudno rozstać się z nią, bo normalnie To kosztuje ich dwa razy więcej czasu, aby ją, ale także jako normalnie to się dzieje, te z prostymi włosami często ondulárselo do partii lub bardziej formalne wydarzenie, fryzurę, która stała się niewątpliwie gwiazda wśród gwiazd elegancja, która wyłania się z niewielkim wysiłku.

Naturalne curl może sobie pozwolić wziąć potargane, jako efekt ten jest jednym z najbardziej trendu w tym sezonie, zwłaszcza jeśli masz długi; można spróbować przedziałkiem pośrodku lub wyśrodkowany, ale jeśli czesać proste włosy ręcznie przez leżące włosy, Masz bardzo naturalny efekt i objętość, z których wyróżniają się, przez który przechodzi.

Jeśli natomiast twoje włosy są gładkie i zazwyczaj czesanie Większość romantyczne fale, można spróbować wyciąć go w warstwach i robić dokładnie to samo, aby nadać objętość i loki Nie odjąć wagę. Przy odrobinie lakieru lub miękką zgrzeblenia można go dostać.

Kręcone farby do włosów

Innym rozwiązaniem, jeśli nie podoba się zmiana stylu, jest zmiana koloru albo radykalne i dyskretnie podszyte całości lub barwienia włosów.

wśród naturalne odcienie Kolejnym trendem jest brązowy smugi blond, mahoń, naturalnego skutku czerwone lub blond platyny ukochanego, ale należy pamiętać, że jeśli decoloras dużo, będziesz musiał wyciąć Ci dobry kawał być całkiem spalone.

Wśród najbardziej transgresji odcieniach sezonu są Bubblegum różowy, fioletowy lub niebieski, plus szary, w tym roku doszła do pobytu wśród młodszych.

Wiesz, jeśli chcesz zmienić, aby zagwarantować, że nie cięte włosy, zakładów na tych tendencji i odnowić obraz tła.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

31 + = 40


B12أين يحدث مكان امتصاصه في الجسم Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Massagem na próstata como fazer