Jak krok po kroku makijaż oczu [zdjęcia]

Chcesz wiedzieć, jak krok po kroku makijaż oczu? Na pewno kiedykolwiek zadawane pytania Jak się masz:zielone odcienie, brązowy lub niebieski?, Co ja sobie w tym sezonie?, Użyj eyeliner? tusz do rzęs ¿Czarny lub brązowy? I to, że wszyscy zadajemy sobie te same pytania na koniec! Uwaga!

Przed rozpoczęciem pracy należy pamiętać o kolor oczu, jest to jeden z silna, aby uzyskać jak najwięcej punktów. W ten sposób można wybrać najbardziej odpowiednie cienie, uprzejmy do naszych porad!

  • zielone oczy jako Sara Carbonero: Nasz najbardziej znany dziennikarz sportowy jest świetny z cieni w odcieniach brązu lub ziemi.
  • brązowe oczy jako Penélope Cruz: Każdy kolor robi dobrze. Jeśli więc twoje oko jest to kolor, spróbuj użyć dzień miedź lub brązowy dla wyglądać bardziej naturalne, a nocą Spróbuj niebieski.
  • niebieskie oczy jako Cameron Diaz: the szary i Platas Są twoi najwięksi sojusznicy. nie usuwać strumienicę z twoich oczu z niebieskim, Pozwól nam sprawę!

Po wybrał odcienie lepiej idź, nie przegap, jak uzyskać wynik gwiazda filmowa, To bardzo proste, spójrz!

  1. Zastosuj fundacja całej twarzy i korektor.
  2. Kobiety mogą łatwo wykorzystać dwie części twarzy: oczy lub usta. Ty decydujesz, co się zatrzymać, ale nie jednakowo podkreśla dwa.
  3. W przypadku, gdy już zdecydowaliśmy się na oczach, że nadszedł czas, aby zastosować cienie.

Kluczem będzie miał Kształt oczu. W zależności od tego, jak są one potrzebne traralos w takiej czy innej formie:

  • osadzone oczy: Należy sięgać do wnętrza z powieka jasne odcienie zaciemnienie i iść na zewnątrz. Jeśli chodzi o eyeliner, rozpoczyna się w połowie powieki, unikając czarnego tonu blisko łzowy. Data sposobem brwi i nosić je zawsze dobrze ogolony. Bądź szczególnie ostrożny z przestrzeni między brwiami. Aby dać wyobrażenie, w przypadku Nuria Roca.
  • małe oczyKształt jest podobny do przebrany wcześniej. Tylko nie zapomnij użyć dobry rzęsa lokówki. Po dniu dwie warstwy czarnej maski. Paris Hilton ma ten problem, to zauważył? Moc od teraz, kiedy twoi wyglądać z tych technik!
  • wielkie oczySpójrz na Pilar Rubio, Kilka rzeczy, które siedzą w błędzie. Przejść testy, ale zawsze używać eyelinera na górnej powiece. Oczywiście, nigdy nie należy zapominać o tuszu, Będziesz błyszczeć!

Z tych wszystkich sztuczek do makijażu oczu, które daliśmy Będziesz sukces! Patrzysz w lustro i zacząć się ukrywać defectillos i zwiększyć swoje zalety ... to jest w twoich rękach!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 + 9 =


Content Erstatning for kød Eruptions cutanees vih Kamasutra 2015 photos إيجابيات الصورة